reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Domowe mamy oglądają seriale:)

gimpelka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Maj 2011
Postów
136
Miasto
Opole
Macie czas oglądać seriali? Albo moze macie jakies swój ulubiony program, do którego mozna zasiąść wieczorkiem kiedy robi się cisza i słychac juz tylko oddechy spiacych maluchów?
 
Ostatnia edycja:
reklama
O tak:) uwielbiam wieczory jak dzieci już śpią :tak: u mnie cisza nastaje gdzies tak miedzy 19:30 a 20:30 wiec na spokojnie moge obejrzec "na wspolnej", m jak miłosc, rodzinka.pl, Dr.House, Przepis na życie,wszyscy kochają Romana, Na dobre i na złe, Teraz dochodzi top model,mam talent i wszystkie te nowe serie programów rozrywkowych :tak: a potem kolo 22:30 padam jak mucha :D ;) sporo tego w sumie oglądam teraz tak patrze:D
 
Ja z seriali ogladam tylko pierwsza miłosć, no i faktycznie hausa moze tez. Ale dawno juz nie widziałam, własciwie to nie wiem nawet kiedy teraz leci. czasem do sprzatania właczam telewizor i nie raz sie zdarza jak leci klan, kurcze nie oglądałam lata,a le jak czasem zajrze to i tak wiem o co chodzi i kto jest kim:] Nasza polska Moda na sukces. A na wspolnej tez czasem ogladne. No i Magda Gessler;]
Szkoda ze Zone Club nie mam, tam to dopiero sa fajne rpogramy, ah i o Rozmowach w toku bym zapomniała, uwielbiam Drzyzgę.
 
o zapomniałam ze na wspólnej już jest :sorry:
ja oglądam ekipę z new jersey :-p teraz weszła nowa seria :-) na mtv
lubię te licealne ciąże oglądać
dr, house też
ale mój problem jest taki ze nigdy nie pamiętam co kiedy leci :sorry: poza ekipą :zawstydzona/y: bo to wiem na pamięć:zawstydzona/y:
więc oglądam na wyrywki niestety .. jakbym miała rozpiskę i alarm w telefonie to pewnie bym sobie włączała te programy
no i lubię z takich własnie rozrywek też te modelki czy mam talent ale również na wyrywki :-p

fajnie jakby ktoś dał namiar na takie rozrywkowe typu dawnego "agenta" albo "zagubieni" czy było też o gryupie ludzi co mieli zadania na wyspie jedzenie robali , bieganie po ogniu itp ;-)
uwielbiam oglądać tego typu programy

no a tak to oglądam jakieś filmy na kompie albo w tv ale nie seriale...
 
ja lubie i zawsze oglądam pierwsza miłośc reszte to tak na wyrywki tj raz obejrze a raz nie:m jak miłość,na wspólnej,moja szokująca historia,niezwykłe przypadki medyczne,ciąża z zaskoczenia,dr House,top model,
ostatnio oglądałam jakiś muzyczny program w weekend ale jak sie nazywa nie pamiętam:-p
 
Ja mam bzika na punkcie Pierwszje miłosci. Akurat Otek o 18 mije mleko, a po mleku zawsze jest zadowolony wiec sie grzecznie sam bawi. Wiec serial ogladam ze spokojem, ma mały wyczucie czasu:)
 
Ja oglądam chirurgów i pamiętniki wampirów, ale to nowe sezony i tylko na necie :tak: a tak to już nie oglądam seriali... oglądałam kiedyś m jak miłość i nic więcej :sorry: must be the music jeszcze oglądam i kabarety co by się pośmiać :-D
 
reklama
Do góry