reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drogie mamy czy znacie Tupperware??

reklama
Kupiłam właśnie dwie szklarnie - te do zachowywania świeżości warzyw i owoców w lodówce. Kumpela od dłuższego czasu używa i twierdzi, że sałata wytrzymuje w tym 2 tygodnie świeża. Była też na niejednym pokazie i sama robiła u siebie i jest tą marką zachwycona. Szczególnie wspomnianymi szklarniami, pojemnikiem, w którym robi się kompot (ponoć wystarczy zalać owoce wrzątkiem, zostawić na 2 h i gotowe) oraz czymś do kawy. Miski i inne przybory do robienia ciasta drożdżowego też są super, zero brudnych rąk i wysiłku, a ciasto samo wyrasta
 
Witam,
znam doskonale tę markę sama byłam swego czasu konsultantką :) Szczerze polecam produkty tej firmy mam ich całą masę i często używam. Minusem jest ich cena ale warto zainwestować tym bardziej, iż rzeczy te mają dożywotnią gwarancję :)
 
Dostałam ostatnio kilka produktów w prezencie, ale jeszcze nie zdążyłam ich przetestować. Jednak na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo solidnie.
 
Do góry