reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża po cesarskim cięciu????

reklama
acha dzięki bardzo za odpowiedz :-) ..Mi się wydaje że mój synek też po terminie będzie :dry: ale póki co to czekam a może sie coś ruszy :tak:....To czekanie mnie dobija te miesiace tak się nie ciągły jak te ostatnie tygodnie:tak:...
 
Witam wszystkie dziś byłam u lekarza dostałam skierowanie do szpitala,..po badaniu lekarz powiedział że jest wszystko dobrze ,mały jest ułożony prawidłowo główka w dół ale główka na lewą strone jest bardziej ułożona i że jeśli wody by mi odeszły to w takim razie mam leżeć i pogotowie wezwac bo inaczej urodzi się najpierw pępowina niekumam za bardzo :szok::no: ..Mówił również że szyjka jest tylko 20%skrucona i jestem pozamykana:-(...Termin mam na niedziele a w poniedziałek mam się stawić na oddział ...:tak:TAk się martwie że będą mnie męczyć:-(...Miałam nadzieje że będzie rozwarcie że urodze normalnie a teraz to już sama nie wiem :crazy: ...Z Julią męczyłam sie parenaście godzin teraz już tak nie chcem:zawstydzona/y: >>Pociesza mnie tylko jedno że mały już będzie :-)
 
Witam dziewczyny, mam nadzieje ze nie jestescie zle ze sie tu nagle wtryniam.Znalazłam ten watek i sie dopisuje pod nim.CC mialam prawie 2 lata temu(pazdziernik 2006)cieli mnie dlatego ze wody mi odeszly i rozwarcia nie bylo mimo ze bylam podlaczona pod kroplowke caly dzien.Teraz jestem w drugiej ciazy termin mam na wtorek(2 wrzesnia)juz za 2 dni a tu nic zadnego rozwarcia ani przedwczesnych buli.Tak szczerze to mimo ze nie wiem jak to jest rodzic naturalnie bardzo chcialaby wlasnie tak urodzic.Ale moj lekarz mowi ze nie widzi tu naturalnego porodu, nic na to nie wskazuje.Tak bardzo juz chcialabym byc po wszystkim.:-)
 
Witam dziewczyny, mam nadzieje ze nie jestescie zle ze sie tu nagle wtryniam.Znalazłam ten watek i sie dopisuje pod nim.CC mialam prawie 2 lata temu(pazdziernik 2006)cieli mnie dlatego ze wody mi odeszly i rozwarcia nie bylo mimo ze bylam podlaczona pod kroplowke caly dzien.Teraz jestem w drugiej ciazy termin mam na wtorek(2 wrzesnia)juz za 2 dni a tu nic zadnego rozwarcia ani przedwczesnych buli.Tak szczerze to mimo ze nie wiem jak to jest rodzic naturalnie bardzo chcialaby wlasnie tak urodzic.Ale moj lekarz mowi ze nie widzi tu naturalnego porodu, nic na to nie wskazuje.Tak bardzo juz chcialabym byc po wszystkim.:-)
czesc dobrze wiem o co ci chodzi ,ja też juz bym chciała byc po :tak:.Jutro ide do szpitala ,wiec zobaczymy jak to będzie nie wiem co zadecydują...Ale będzie dobrze hihi tak se mówie :-D
 
mam generalnie ten sam problem, jesli naturalny nie zacznie sie u mnie w srode to beda robic badania i prawdopodobnie do piatku cesarke. CC mialam z 10 cm rozwarciem i widoczna glowka, mlody przekrecic sie w miednicy nie mogl, zasypialam po oksytocynie. Blizne mam oceniona na prawie nie widoczna, cc przeszlam b. prosto i w zasadzie bezbolesnie na 2 dzien stalam wyprostowana i po 6 dniach nic chirurgiczna wyszla sama. Ale gin niestety powiedzial, ze nadal jest niebezpieczenstwo, ze wzgledu na to, ze dziecko caly czas rosnie i wtedy porod moze rozerwac blizne. Powiedzial mi tez, ze tylko 12% kobiet, ktorych pierwsza cesarka byla niezaplanowana, czyli z koniecznosci w czasie naturalnego, mrodzi przez druga cesarke.
 
to popros zeby ci gin zrobil - ja mialam dwa razy - zaraz po pologu i potem przed ew planowana ciaza -tj. po dwoch latach. Sorki, wlasciwie to jeszcze trzeci raz juz w 9 m.
 
reklama
Witam.

welonka jest od wczoraj w szpitalu, pozamykana na cztery spusty. Lekarze nie zauważyli aby położenie dziecka i ewentualne wypadnięcie pępowiny stanowiło zagrożenie więc dzis podali jej oksytocynę. Cała kroplówka zeszła a rozwarcia ani na milimetr. Następna próba w czwartek :/
 
Do góry