reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże piersi

Anke24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2012
Postów
716
Miasto
Sierpc
Dzień dobry.
Mój rozmiar to 42 góra a 40 dół. Proszę o poradę, gdyż mam bardzo duże piersi i nie chciałabym ich uwidaczniać i schować jakoś brzuszek i boczki.
Pozdrawiam Anke24
 
reklama
Droga Anke24, potrzebuję koniecznie twoje zdjęcie, żebym mogła coś doradzić, może być bez twarzy, jeśli chcesz pozostać anonimowa. Dużych piersi nie schowasz, możesz tylko je pokazać w najlepszy dla ciebie sposób. Na pewno musisz zakupić specjalny pasowany dla ciebie stanik - to absolutna podstawa jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś. To na początek, resztą się zajmiemy jak tylko dostanę zdjęcie, na razie pozdrawiam
Iza
 
Ja mam podobny "problem".Dół 34-36 góra 38. wzrost 170.Poproszę o porady co do ubioru elegancko ale swobodnie.
 
Patrysiowa mamo,
chyba wiesz, że twoja figura jest rewelacyjna. Z tego co widać na zdjęciu, proporcje ciała są zachowane - czyli nie musisz niczego korygować. Pozostaje kwestia dużego biustu jak rozumiem? W takim przypadku należy skoncentrować się na tym aby nie wyglądał on wyzywająco i to wszystko.
Przy dużym biuście najważniejszy jest dobrze dopasowany biustonosz. Sprawdź czy ramiączka nie są za luźne, pod biustem wszystko wygląda w porządku. Staraj się też prostować, masz lekką tendencję do wciągania biustu w siebie (nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć) po prostu - piersi do przodu
Najlepsza dla ciebie koszulka, to taka z głębokim szerokim dekoltem lub w serek, ta pierwsza dzieli klatkę piersiową w poprzek, optycznie ją zmniejszając, dekolt w serek dzieli klatkę piersiową pionowo, ponieważ masz b. ładne ramiona możesz nosić koszulkę bez rękawów

Bluzka - luźna na piersiach, dopasowana w talii. To nie jest takie proste, ale można zastosować taki manewr. Kup bluzkę/koszulę, która jest dla ciebie dobra w biuście (lekko pasowana), dopasuj ją zaszewkami w pasie z przodu i z tyłu. Ważne aby topy, które nosisz podkreślały twoją wąską talię, nie opinając się jednak na biuście.

Jeśli lubisz marynarki, np. noszone do jeansów i koszulki na ramiączka w męskim stylu - wybieraj takie, które są pasowane w talii i z głębokim wycięciem V.

Lubisz sukienki - wybieraj takie, które podkreślą talię a jednocześnie będą miały trochę miejsca w dekolcie i odrobinę zwiększą różnicę między talią i biodrami. Na większe wyjścia - coś szałowego ale z klasą, na ramiona możesz zarzucić szal. Pamiętaj, nie noś bluzek z bardzo małym dekoltem lub golfów - takie fasony powiększają optycznie piersi. Pozdrawiam
Iza
 
Do góry