reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne sny w ciąży .......

Ja mam inny dylemat, :-Dmój się boi kochać ....... prześladuje go myśl, że coś dziecku zrobi :-palbo że mały go za coś złapie ........ heheheh ...... te chłopy ...:sorry2:
hehe mój też sie bał ale podesłałam mu kilka linków na temat sexu w ciąży i w którymś wyczytał,że seks działa na Dzidzie uspokajająco...kołysząco i najczęściej Dzidzia zasypia po sexie rodziców...więc teraz (oczywiście w trosce o moją przespaną noc...)dba o "ukołysanie" Dzidzi do snu:happy::-D:-D
 
reklama
w pierwszą noc w Cieszynie malutka tak się wierciła, że nie mogłam usnąć. skopała tatusia - aż zasnął z ręką na moim brzuchu a ja się męczyłam i męczyłam i już ją prosiłam, żeby przestała :-D

a jak już usnęłam, to śniło mi się, że na moim brzuchu pod skórą odznacza się malutka rączka, macha do mnie, a na wierzchu dłoni pisze PATRYK... i ja miziałam paluszki, głaskałam rączkę a ona mi machała i machała...

ale schiza.
 
A mi się dzisiaj śniło, że miałam na studiach religię.. [??] i ksiądz mi nie chciał dać zaliczenia bo mam nieślubne dziecko.. ;|
 
a mi najpierw ze mała nie żyje/ sni mi sie tak od czasu jak tetno jej przestalo tykac na chwile/ a potem ze byla taka maciupka ze na dloni mi sie miescila i mleko mi sie w piersi scinalo i trudno jej bylo pic az brodawke oderwala... Czasem te sny to są strasznie pokopane :/
 
Mnie po raz pierwszy śnił się mój poród. I nie w szpitalu ale w domu SN, a maleństwo odebrała moja mama. Śliczne było miało ciemne włoski. Poród poszedł bardzo sprawnie i zaczął się niespodziewanie dlatego nie pojechałam do szpitala bo bym nie zdążyła. Po wszystkim stwierdziłam że taki ból jest do wytrzymania.:-)Fajnie by było jakby mój poród faktycznie przebiegł tak sprawnie i szybko.
Może będzie proroczy...:tak:
 
A mi się śniło, że podnosiłam wannę i zapomniałam, że w ciąży jestem..i tu nagle..brzuch pęł!!ale jak zielony orzech włoski i tak wyglądał dokładnie, na lini tej co idzie od spojenia poprzez pępek do góry było pękniecie takie jak u orzeszków na jesień i widać było pod spodem takie brązowe cuś, jajeczko(orzeszek gładki)..wzięłam taśmę klejącą żeby całkiem się brzuch nie otworzył i skleiłam obie połówki:-)Potem sie zastanawiałam czy dzwonić do ginki..czy z takim otwartym!!! brzuchem mogę chodzić...;-)
 
Do góry