reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne uczucie w pochwie

Dołączył(a)
20 Grudzień 2022
Postów
8
Dzień dobry. Mam pytanie z rodzaju tych dziwnych, bardzo proszę się nie śmiać albo niezbyt mocno 🙈
Jestem w 21+2tc. Od kilku dni podczas leżenia na boku odczuwam dziwne uczucie w głębi pochwy. Jakby takie pojedyncze pyknięcie, coś trochę jak pulsowanie po orgazmie ale jest ono pojedyncze. Dziwne uczucie, absolutnie nie bolesne nie wiem nawet co wpisać w Google dlatego pytam was: czy któraś tak miała? Oczywiście zapytam mojego ginekologa ale wizytę mam dopiero 18 kwietnia a już panikuje, że może z szyjka coś się dzieje. Poza tym nie odczuwam żadnych bóli ani skurczy. Proszę o pomoc to moja pierwsza ciążą i nie wiem co jest normalne a co nie 🙈
 
reklama
Nie wiem właśnie może kopie mi po szyjce, nie wiem czy to możliwe bo jak pisałam to 1 ciąża i większość to czarna magia
tez takie miałam i nie raz się zdarzają jeszcze, efekt rozciągania się macicy . Podobno często tak się zdarza w 2 trymestrze . Dopóki nie ma krwawien ani boli to jest wporzadku :)
 
Dzień dobry. Mam pytanie z rodzaju tych dziwnych, bardzo proszę się nie śmiać albo niezbyt mocno 🙈
Jestem w 21+2tc. Od kilku dni podczas leżenia na boku odczuwam dziwne uczucie w głębi pochwy. Jakby takie pojedyncze pyknięcie, coś trochę jak pulsowanie po orgazmie ale jest ono pojedyncze. Dziwne uczucie, absolutnie nie bolesne nie wiem nawet co wpisać w Google dlatego pytam was: czy któraś tak miała? Oczywiście zapytam mojego ginekologa ale wizytę mam dopiero 18 kwietnia a już panikuje, że może z szyjka coś się dzieje. Poza tym nie odczuwam żadnych bóli ani skurczy. Proszę o pomoc to moja pierwsza ciążą i nie wiem co jest normalne a co nie 🙈
Oj, wiem doskonale, o co Ci chodzi. Sama nie mogłam opisać tego dziwnego uczucia 😱 Też tak miałam i do teraz mam, najczęściej, gdy siedzę - takie pojedyncze drgania 🤪 Bałam się o szyjkę, ale jest okej i to ponoć normalne. ;)
 
Do góry