reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmy godne polecenia

Haszi dałam rade,nie trzeba było postów pisać.
Ściągnęłam sobie "W głębi lasu" i mnie tak wczoraj wciągnęło ,że szok:-)
 
reklama
Trochę zapomniany wątek, ale mam pytanko ma któraś do pożyczenia zaćmienie??? Przecytałam 1 część, a następnych nie mogę dorwać w bibliotece, a nic innego jakoś mi nie podchodzi w czytaniu

A z czytadeł mogę polecić Julia Navarro " Bractwo św całunu", "Krew niewinnych" coś w stylu Dana Browna " Kodu...."
 
A oglądałyście z dziećmi Załogę G? Dzisiaj będzie leciało na HBO, a mój będzie u dziadków w tym czasie (nie mam szans być na 16:30 ;P) i mama pytała się, czy może to włączyć. Czytałam w sieci i wydaje się, że bajka super. Widziałyście?
 
reklama
Do góry