reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków

reklama
Hehe,widzę Pflaume że Pan Metka zyskał dużą aprobatę Kasi ;-) Laura teraz faworyzuje Metkusię ale zasypiac woli z pieluszką :tak: U Was tak ciepło jest? Ja ostatni raz w Polsce w krótkim rękawku chodziłam :szok: tylko moje dzieci któym wiecznie gorąco po dworze latają w krótkich spodenkach i koszulkach...
Ps.ślicznie wygląda taka mała dziewczynka z kolczykami ;-)

mama80,niestety "jeż" jest nie do okiełznania...chyba skazana jest na tą fryzurę póki włoski nie podrosną,kupiłam nawet taką odżywkę dla dzieci z nadzieją że się wreszcie "położy" ale nic z tego! ;)
 
Ostatnia edycja:
Jagieńka, zgadza się. Kasia nawet jak raczkuje, to ciągnie Metkę za sobą, na spacer też idzie z Nią ;-) Stali się praktycznie nierozłączni :-) Dziękujmy, uszka przebiłam Kasi jak miała 6 miesięcy, co niektórzy by mnie pewnie zbesztali za to ;-)
U nas z pogodą jest w sam raz nie za ciepło, nie za zimno;-)
 
Dziekujemy za miłe słowa!:)

Pflaume, czy dobrze widzę u Twoje córci kolczyki ?? :) nie bałaś się zrobić ?

Kurcze, jak oglądam naszą galerię, to rozpływam się! wszystkie dzieci są taaaaaaakie cudne!! i już dosłownie za chwilę, będą dmuchać świeczkę na torcie...
 
Jagieńka, ja to raczej zmarzluch jestem i zdecydowanie wole ciepełko, ale też bez przesady ;-)

Renatka, dobrze widzisz :tak: Wiesz co troszke się bałam, ale córki siostry też miały przekute uszy w tym wieku i byłam spokojniejsza. Rozmawiałam też z kosmetyczką, która powiedziała mi, że jeśli się zdecyduje, to najlepiej jak jest mała. I nie wcześniej niż w 6 miesiącu i to po szczepieniu ostatnim na WZW. Przyznam się szczerze, że gorzej to przeżywałam jak Kasia. M. z moją mamą weszli do kosmetyczki, a ja stałam przed. Na szczęście Niunia nawet nie pisła, a uszka goiły się bez problemu ;-)
 
Odważna laleczka! :) my też się nad przekłuciem zastanawialiśmy, ale doszliśmy do wniosku, że poczekamy aż Natalia sama zdecyduje. ale dziewczyneczka w kolczykach wygląda bajecznie, jeszcze taka ładna jak Twoja :)
 
Oj dziękuje w imieniu Kasi:zawstydzona/y: Wiesz nawet jak byście przebili Natalce uszka, a Ona by nie chciała, to można wyciągnąć kolczyczki wyciągnąć i dziureczki zarosną ;-)

Kurczę, masz rację Renatka, niedługo roczki, tory świeczki. Ja nawet Kasie uczę dmuchać:-)
 
reklama
masz racje z tymi dziurkami ... przemyślę to :)

Ja też ucze dmuchać :)))) a jak mówię, że coś śmierdzi (na ogól jak kupkę zrobi i przewijam ją) to Natalka nauczyła się "pfffff, pffff" robić :)))
 
Do góry