reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie kupować taniej leki?

reklama
Widzę, że nikt nie polecił jeszcze w tym temacie tanie-leczenie.pl
więc ja tu uczynię. Czasami zamawiam u nich kosmetyki i nie mogę narzekać.
Ceny, prawda jest taka, że wszędzie sa porównywalne, dla mnie liczy się bardziej dostępność konkretnych rzeczy, które szukam, no i to czy dostawa przebiega sprawnie, choć często to zależy od kuriera...
 
niedawno miałam złamaną nogę i korzystałam tylko z apteki online - głównie z wapteka.pl bo mają tam super helpdesk. przesyłka kurierem - szybko i bez problemów z płatnością, więc polecam.
 
A jak we waptece z przesyłą? Jest możliwość zamawiania do paczkomatow? Czasami się to przydaje, a ceny wydają się okej
 
Można także pokusić się o zakupy w aptekach internetowych gdzie również jest zdecydowanie taniej. Korzystałyście już z tej formy zakupów czy póki co nie miałyście jeszcze takiej okazji?
 
reklama
Można także pokusić się o zakupy w aptekach internetowych gdzie również jest zdecydowanie taniej. Korzystałyście już z tej formy zakupów czy póki co nie miałyście jeszcze takiej okazji?


ja korzystam często w takiego rozwiązania bo to pozwala zaoszczędzić pieniądze, nawet jak placisz za wysylke. juz iles razy zamawiałam leki albo kosmetyki (zazwyczaj z apteki rosa), zawsze oryginalne produkty przychodziły, zero ściemy. mysle, ze to opłacalne
 
Do góry