reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie kupować taniej leki?

Ja kupuje w atekach internetowych ale tylko tych sprawdzonych w swoim mieście, jest taniej mimo, ze to czesto jest tylko oddział tradycyjnej apteki.
 
reklama
Cieszy mnie fakt,że coraz więcej osób przekonuje się do tego typu zakupów,bo naprawdę jest to niezwykle opłacalne,szczególnie jeżeli zamawiamy więcej rzeczy a za przesyłkę zapłacimy raz,więc myślę ze warto.
 
Korzystam z aptek internetowych , jest to dla mnie wygoda i oszczędność czasu, poza tym można w nich również zamówić leki na receptę , to jest korzystne a na pewno wychodzi taniej niż w aptekach stacjonarnych .Czasami zamawiam przez internet z jeśli jest to możliwe z odbiorem własnym :-)
 
Z tego co wiem to niemal większość aptek oferuje też odbiór osobisty w umówionym punkcie,trzeba tylko o to dokładnie dopytać. teraz zresztą z okazji nadchodzących świąt można liczyć na szereg ciekawych promocji i rabatów właśnie ze strony aptek internetowych.
 
Tanich może i nie ma,ale są te tańsze jak wspomniane internetowe gdzie z całą pewnością opłaca się zakup leków. JA mam do nich duże zaufanie i polecam każdemu:)
 
Korzystam z aptek internetowych , jest to dla mnie wygoda i oszczędność czasu, poza tym można w nich również zamówić leki na receptę , to jest korzystne a na pewno wychodzi taniej niż w aptekach stacjonarnych .Czasami zamawiam przez internet z jeśli jest to możliwe z odbiorem własnym :-)

Odbiór własny to jest to! Jesli chodzi o wspomniane przeze mnie wcześniej tanie-leczenie, to można odebrać zamówienie w aptece stacjonarnej w Łodzi na ul. Wujaka lub Piotrkowskiej. Czasem korzystam z tej opcji.
Kurczę, tak to już jest że kobieta im starsza, tym częściej musi korzystać z apteki. Tym bardziej trzeba obczajać która najtańsza, najwygodniejsza etc., jak się tak często korzysta :)
 
Podzielam Wasze zdania,sama również często zamawiam w internetowych aptekach i nigdy nie było żadnego problemu z odbiorem czy ceną,zawsze wszystko taniej i na czas:)
 
Ja wszystkie leki i kosmetyki kupuję w ziko aptece, mają też sklep internetowy jak ktoś woli przez internet robić zakupy
 
Ziko jest fajna, a dodatkowo apteka gemini- internetowa. Niektóre rzeczy mają na prawdę dużo taniej. Tylko fajnie jest w kilka osób się zebrać, bo powyżej 200 zł przesyłka za darmo ;)
 
reklama
Do góry