reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na wakacje z dziećmi ??

Ja osobiście polecam taką małą miejscowość Bogacko - nieopodal Giżycka. Mają tam wspaniałe domki drewniane, blisko jeziorko. Cicha i spokojna okolica można się niewątpliwie wyłączyć i odpocząć. A dla dzieci super atrakcje. Plac zabaw ze zjeżdżalniami, domek drewniany na drzewie ! Moje szkraby nie chciały w ogóle z niego wychodzić. Tutaj ich strona: ::MAZURUS:: Pokoje i domek letniskowy na mazurach
Przejrzyjcie sobie ich przyjemną galerię
 
reklama
ja byłam ale bardzo dawno na Halkidiki jak chcesz się wynudzić to tam jedz Chociaz wtedy byłam w okresie "przed dziecmi" wiec na inne rzeczy zwracałam uwagę Jak znajdziesz cos fajnego to napisz bo mam ochote tam pojechac
 
A może po prostu warto wybrać się gdzieś zagranicę? Jeszcze nie mam dzieci, ale sądzę że razem z nimi chciałabym zwiedzać świat i nie zamykać ich tylko w tym polskim światku(o ile nie wyjedziemy za granicę po studiach). Dużo jest np. fajnych książek o podróżowaniu wraz z dziećmi i to stosunkowo do krajów egzotycznych(np. kraje azjatyckie), co na pewno u większości matek wywoła przerażenie, ale jak widać da się i jest to realne. Ja sądzę, że gdybym za to miała starsze dzieci to wybrałabym wakacje all inclusive i którąś z ofert na kochamwakacje.com (tak aby wpasować się w rodzinny budżet). Wtedy i ja będę miała okazje do odpoczynku i pewnie dzieci będą też miały zajęcia z jakimś animatorem :)
 
Ja tylko Polska - jeszcze nie odważyłam się na zagraniczny wyjazd. Ale polskie plaże czy lasy wg mnie dla małych dzieci na razie spokojnie wystarczą. Szczerze mogę Wam polecić zeszłoroczny sprawdzony ośrodek- okolice Jarosławca i my jedziemy tam tym roku.Na szczęście zdązyłam z rezerwacją terminu bo już mają dużo porezerwowane. Ośrodek nazywa się Bajkowy Zakątek http://www.adam.jaroslawiec.pl/ - na stronce jest wizualizacja że mozna obejrzeć jak tam fajowo.
Dla dzieci trudno o lepsze miejsce.Ośrodek zamknięty, bezpieczny, przytulne parterowe domki, wieeelgachny plac zabaw, 2 baseny dla dorosłych i dzieci, rozrywki sportowe- korty, boisko do siatkówki, kosza, ping pong, piłkarzyki, rowery. Domki w pełni wyposażone, nawet mikrofalówka i ekspres do kawy. Nic lepszego dotąd nie znalazłam
 
Ja ostatnio podczas urlopu wyjechałam z moją 5letnią Hanią i mężem do Hotelu Elbląg. Bardzo serdeczne miejsce, o ile można się tak o miejscu wypowiedzieć. :)
Miła obsługa, niesamowity klimat i piękne otoczenie. Blisko morza, a do tego Starówka jedna z piękniejszych w Polsce!
 
reklama
Szukajcie miejsc, które są otwarte na rodziny z dziećmi. Przez portal przymorzu.pl bez problemu znajdziecie przyjazne apartamenty w Kołobrzegu. Duża baza, zdjęcia opisy. Z tego co widziałam niektóre pensjonaty mają nawet place zabaw.
 
Do góry