reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na wyprawkowe zakupy ?

andzia1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Grudzień 2009
Postów
908
Miasto
Bydgoszcz
Witam. Mam pytanie do bardziej doświadczonych mam. Gdzie w Bydgoszczy można kupić wszelkie niezbędne rzeczy dla malucha, głównie chodzi o takie większe sprawy jak łóżeczko i wózek. Powolutku przymierzamy się z mężem, ale nie za bardzo wiem gdzie można dostać jakieś fajne rzeczy w przystępnej cenie.
 
reklama
Kochana niebawem bedzie ciepło i mamuski wylęgną z pociechami na plac zabaw - to najlepsze zródło informacji...
pozdrawiam
 
Witaj. Do jednych z bardziej znanych miejsc w Bydgoszczy jesli chodzi o zakupy należą m.in: hurtownia Akpol ( skrzyżowanie ulicy Gdańskiej i Kamiennej chyba), hurtownia ABC ul. Fordońska przy zielonej stacji benzynowej,sklep Bobas na ul. Dworcowej. Ja powiem szczerze,ze większe rzeczy kupuję jednak z Allegro,a te malutkie często w promocjach marketowych. Udanych sprawunków. :)
 
akpol - duży wybór jeżeli chodzi o akcesoria (butelki, smoczki, kosmetyki) ubranka typu kaftaniki, spiochy, jednak cenowo nie wszystko tanie:baffled:
takie większe rzeczy to polecam hurtownię smyk : wózki i foteliki są na ul.modrakowej a łóżeczko, materac pościel i inne na ul miłej.
za łóżeczko i spacerówkę zapłaciłam tam ok 30zł tanie niż na allegro i innych sklepach
 
dzięki dziewczyny. na razie wstrzymujemy się z zakupami. sporo dostaliśmy od rodzinki. mamy wózek, fotelik do karmienia, bujaczek, nawet sterylizator, podgrzewacz do butelek i nawet wanienkę. Kuzynka za kilka dni wpadnie z ciuszkami po swoim 7 miesięcznym brzdącu, więc na razie poczekamy jeszcze 2-3 tyg i dopiero wtedy uzupełnimy to czego brakuje. Prawdopodobnie zostanie nam do kupienia wyrko, przewijak, butelki, smoczki, laktator, pieluszki i kosmetyki dla maluszka. Generalnie najdroższe rzeczy mamy z głowy. Dzięki za namiary.
 
reklama
Do góry