reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie nasze dzieciaki mogą miło spędzić czas?

Hmm, parasolki nie mamy, a lekką spacerówkę, kółka średnie...:dry: ale może zaryzykujemy, najwyżej mała pospaceuje albo tata na rączki weźmie:-)
a jak wygląda sprawa z jedzonkiem, można gdzieś się ulokować na jakiś obiad? Chodzi mi o Zuzkę, bo my wiadomo... najwyżej po hot dogu wciągniemy ;-)
 
reklama
Polecam Muzeum techniki i komunikacji na Niemierzyńskiej. Niestety nigdy nie byłam tam w środku ale w niedzielę Kassi wróciłą z tatą zachwycona. Poza tym muzeum mieści się jeszcze Eureka ruchu. Też Kassandra zachwycona.
Ja musiałam się zadowolić obejrzeniem filmu z komórki, jak Kassi zwiedza muzeum.
 
W Pizzeri Paloma można miło spędzić czas z dzieckiem, zjeść pizze czy jakies danie obiadowe albo chińszczyznę. Jest sala dla dzieci z domkiem, kredkami (niestety dawno ich nikt nie temperował), tablicą do rysowania, klockami i puzzlami.
Kassi bawiła się tam z dzieciakami.
Niestety trafiliśmy na tłum ludzi - pora obiadowa w weekend. Ale o 17-stej już się rozluźniło.
Galerie
 
Ostatnie nasze odkrycie, to istnienie biblioteki dziecięcej i to wręcz tuż koło naszego domu. :)
Filia biblioteki miejskiej nr 9 (dziecięca) na Księżnej Anastazji 27 (osiedle Książąt Pomorskich). Jest też filia dziecięca na prawobrzeżu na ulicy Nałkowskiej. Strona miejskiej Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie
My już mamy parę książeczek przeczytanych z Biblioteki. Parę też zarezerwowalam przez Internet i oczekujemy na to aż inni oddadzą. Także głównie zamawiam książki przez Internet, bo nie łatwo coś znaleźć na półkach. Ale też i z półek coś z Kassandrą ściągnęłyśmy.

Dziewczyny, chcę od września zapisać Kassandrę na jakieś zajęcia dodatkowe. Rocznikowo to 5-ciolatka. Na co mogła bym ją zapisać?
 
Już trzy razy byłam w wakacje z Kassandrą na zajęciach popołudniowych dla dzieciaków w akademii Pinocchio. Bardzo fajnie bylo. Wczoraj Kassi zachwycona przytargała Huskiego wykonanego z pomponów i takich meszkowatych drucików. Robiłam z nią, a prowadząca go uformowała, bo mnie się w końcu koncepcja skończyła. :-)
Dziś idziemy na zajęcia z wycinanek.
Strona akademii Akademia Pinocchio - najnowsze aktualności
A tu strona prowadzacej popołudniowe zajęcia Szczecin dla dzieci. Angielski, origami, decoupage. Kalejdoskop Możliwości.
A tu zdjęcia z wakacyjnych zajęć. Też się z Kassinką załapałyśmy Galeria zdjęć - 21-25.07.2014 Artystyczne wakacje
Dziewczyny polecajcie, gdzie się można z dzieckiem udać.
 
Niestety nie ma już zwierzaków w Skarbimierzu. Ma być tylko hotel i apartamenty. Ponoć zwierzaków się nie opłacało. Myślę, że słabo się reklamowali. Żałujemy, że już ne ma naszego ulubionego osiołka, lam i kózek i innych.
 
reklama
Polecam Cafe Niebko w starej zajezdni na Niemierzyńskiej przy muzeum techniki. Ciągle nowe atrakcje mają. Moja córka chodzi tam w środy na warsztaty z angielskiego. Dość dogodne warunki, bo 80 zł za karnet (4 wejścia) i można wykorzystać w ciągu półtora miesiąca, więc nawet jak zachoruje, to jakoś da się odrobić. Na razie chodzimy na karnet, na którym Kassi wygrała 3 wejścia na konkursie plastycznym w Cafe Niebko. Planujemy też uczestniczyć w innych imprezach w Cafe Niebko. Jest sporo imprez, również darmowe.
https://www.facebook.com/niebko
.
 
Do góry