reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie w Krakowie USG 3d/4d

ja 4d robiłam na kremerowskiej, tam jest za 200 i jest super sprzet, badanie robił mi moj dr kaszowicz, ale wiem ze jeszcze tam robi dr zarodynski, który z tego co mowił dr kaszowicz jest tez bardzo dobrym specjalistą od usg
 
reklama
Robilam USG 3d w ULTRAMEDICE i moge polecic. Ale faktycznie badanie robione przez lekarza-mezczyzne- b. bolalo, czulam doslownie jak glowice "przeskakiwala" na glowce naszej coreczki. Bylismy tam kilka razy na tzw. "dogrywkach" poniewaz Mala tak sie ukladala,ze nie mozna bylo dokonac pomiarow- oczywiscie kolejne wizyty byly juz bezplatnie. I przyjmowala nas b. sympatyczna Pani doktor. Spokojna, fachowa,odpowiadala na wszelkie pytania i co wazne nie spieszyla sie, tylko wszystko dokladnie nam pokazywala i omawiala. Na badaniu bylam w styczniu wiec nie wiem czy personel sie zmienil :-p
 
SOFIMED, ul. Norymberska, na Ruczaju. U dra Piotrowskiego :) Cena 250 zł, można dostać płytkę z nagraniem, badanie nic nie boli (nawet nie wiedziałam, że może boleć, gdyby nie Wasze wypowiedzi), dr wszystko tłumaczy, pokazuje, co widać na monitorze.
 
my chodzimy do Volumedu na ul. Zdrowej, mamy tam poleconą panią dr - Agnieszka Nawara-Baran - i byliśmy tam dwa razy. cena bodajże 300zł <w tym momencie nie jestem pewna>, pani dr bardzo delikatna, przepraszała, że może boleć <bo mamy trochę tłuszczyku i musiała nieco mocniej docisnąć gdzieniegdzie>, ale ja nie zauważyłam żadnego dyskomfortu nawet, baaaaardzo dokładnie nas wyoglądała, na płytce dostaliśmy multum zdjęć i kilka filmików. generalnie - bardzo polecam. jedyny minus był organizacyjny, każda wizyta niby umówiona na godzinę, a musieliśmy dość sporo <tak ok. 40 min> poczekać, bo poprzednie się przeciągały.
 
ha! ja na usg genetyczne i połówkowe też byłam w Volumedzie:-D u dr. Radeckiej super kobieta, prowadzi moją ciąże z tym, że na wizyty nie chodzę do Volumedu;-)
 
KOBIETKI TO NIE ZADNA REKLAMA

jesli ma ktoras ochote i bedzie sie lapac na termin i chce zaoszczedzic jakies 200-250 zł na porzadne badanie USG i ma troche czasu w dany dzien mozna sprobowac zrobic sobie USG na szkoleniach (badania robia bezplatnie, najpierw robia usg ci co sie szkola a pozniej Ci co przeprowadzaja te szkolenia juz bardzo dokladnie), ja bardzo chcialam ale niestety nie zalapalam sie w trzecim trymestrze terminem :(
tu jest stronka kalendarza szkolen Terminarz - Małopolskie Warsztaty Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii
a tu jest stronka kontaktu gdzie mozna sie na cos takiego rejestrowac Kontakt | www.dobreusg.pl
 
Również polecam Sofimed i dr Piotrowskiego. Bardzo dobry specjalista, wszystko dokładnie pokazuje i tłumaczy a przy tym mega sympatyczny. Za 3d z opisem zdjęciami i nagraniem na płytę płaciliśmy 200 zł
 
reklama
Znalazłem tutaj różne opinie i w sumie ... zastanawiam się nad tym jaka cena za takie usg jest wyjątkowo niska i korzystana, a jak wyjątkowo niska i już podejrzana? A jaki próg to cena, która faktycznie jest czystym zdzierstwem? Nie pamietam dokładnie ile my płaciliśmy przy naszym pierwszym dziecku, niemniej jednak przygotowując się do kolejnego zbieram takie informacje- może pomożecie?
 
Do góry