reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie w Krakowie USG 3d/4d

Mi znowuż lekarz powiedział, że połówkowe robi się między 18, a 23tc. ;)
Ja byłam dokładnie na początku 22tc u dr Ingi Ludwin w Ludwin&Ludwin przy ul.Rakowickiej. Wszystko było dobrze widać. Chciałam do dr Wiechecia, ale niestety, akurat wtedym kiedy ja się chciałam umówić miał z miesiąc urlopu :p
 
reklama
Zdaje sie ze co lekarz to inne zdanie. Moja lekarka z kolei na ostatniej wyzycie mi powiedziała ze najlepiej miedzy 20 a 21 tyg, pomimo tego ze równie dobrze mozna zrobić i w 23.
Columbina o dr Indze same pozytywne opinie słyszalam, wiec pewnie dobrze trafiłaś :). Sama chciałam u niej robić genetyczne I trym. ale niestety terminy były wszystkie zajęte w czasie kiedy akurat usg mialoby sens w moim przypadku.
Ja po ostatniej wizycie u mojej lekarki prowadzacej zdecydowałam sie przełożyc usg o jeden tydzien. Na szczęście było jeszcze miejsce u dr Wiecheć.

Widze ze ty już szybkimi krokami do finiszu się zbliżasz :). Gdzie planujesz rodzić? to twoja pierwsza czy kolejna ciąża?
 
Kalita to moja pierwsza ciąża :)
Rodzę na Kopernika. Tam pracuje mój lekarz, tam mam położną... we czwartek mam się zgłosić na oddział, a w piątek z rana mam być cięta. Młody niestety się nie obrócił, więc nic innego jak cc. Ale przynajmniej jestem na nie nastawiona :) Choć nie wiem czy dotrwam do piątku, bo bóle krzyżowe i krocza mam straszne... :p
Do dr I.Ludwin też rejestrowałam się jakoś w 18tc. na 22tc... też ledwo zdążyłam, a to był u niej pierwszy wolny termin... Mi lekarz podał 3 nazwiska lekarzy, do których warto było na to badanie iść. To poszłam do jednego z nich i tyle :) zadowoleni byliśmy!
A Twoja ciąża też pierwsza? :)
 
Kalita to moja pierwsza ciąża :)
Rodzę na Kopernika. Tam pracuje mój lekarz, tam mam położną... we czwartek mam się zgłosić na oddział, a w piątek z rana mam być cięta. Młody niestety się nie obrócił, więc nic innego jak cc. Ale przynajmniej jestem na nie nastawiona :) Choć nie wiem czy dotrwam do piątku, bo bóle krzyżowe i krocza mam straszne... :p

Pewnie już jesteście razem. Mam nadzieje ze maluch zdrowy i wszytsko w porzadku. Chłopczyk czy dziewczynka?
Ja również pierwszego potomka się spodziewam ale przed nami jeszcze 20 tygodni w dwupaku ;). Mam nadzieje ze cc uda sie uniknąć, ale jak trzeba to trzeba.
Powodzenia i ściskam Was gorąco!;-)
 
reklama
VIPMED ul. Cegielniana 4a polecam bardzo :) bylam tam dwa razy u dwoch innych lekarzy, super specjalisci wszystko dokladnie wytlumaczyli :))
cena to 200zl, a z plytka 220zl :)
 
Do góry