reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

AdiLea

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Maj 2008
Postów
1 153
Orientuje sie ktoś czy we Wrocławiu lub okolicy wykonuje sie cesarki "na życzenie" i ile taki zabieg kosztuje?
 
Ostatnia edycja:
reklama
z tego co wiem nie wykonuje sie cesarek na życzenie, odchodza od tego bo jest to jednak zabieg operacyjny. Prędzej z jakimś specjalisą możesz załątwić skierowanie na cesarke, okulista neurolog ...?
 
Witam,

mam nadzieję, ze może któras z Was mi pomoże :)

Zaczęłam 9ty tydzień ciąży, ale nie mam zaufanego ginekologa :( czytałam juz tyle różnych wątków na różnych portalach i mam starszny mętlik w głowie :( Byłam w Vicie u dr Piechury, ale ona nie ma usg, choc kobieta miła, no i plus taki,ze nie czeka się dugo na wizytę. Moze któraś poleci jakąś miła i kompetentną p. doktor, najchętniej z okolic rynku lub osiedla huby, gaj. Najlepiej, żeby miala usg (do tej pory nie miałam zrobionego, dlatego mam tak strasznie mieszane uczucia), no i nie trzeba było długo czekać na wizyte.

Będę wdzięczna za każdą infomację :)
 
Ja mogę polecić doktora Floriańskiego ale przyjmuje on w okolicach partynic no i w gabinecie niema USG tylko trzeba do Medixu jeździć. Jeżeli chcesz sobie zrobić USG ciążowe to możesz to zrobić w Medixie bez skierowania niestety nie wiem ile to teraz kosztuje.
 
hmmm dopiszę do tej listy Tytusa Nowaka, przyjmuje na drukarskiej, jak dla mnie dobry lekarz, przeszłam dwie operacje ginekologiczne, nadal mam problemy tej natury, dano mi 10% szans na zajście w ciąże, ale pan doktor walczył o mnie dzielnie i doczekaliśmy się z mężem synusia:-)
 
ja Wam mogę polecić dr Arkadiusza Szpyrko. Ma USG w gabinecie mi robił przy każdej wizycie, ma fajnie wyposażony gabinet, podchodzi do pacjenta z sercem i jest cholernie delikatny. W ogóle nie czułam badania a cytologię jak mi robił to byłam w szoku że to już. No i przyjmuje na NFZ (prywatnie tez) Jest on na Domeyki 1a jesli chcecie podam nr tel
 
reklama
właśnie doniego chodzę zgadza się to co oni mówisz lecz ja mam powoli do niego wątpilwośći on mi tylko robi usg i nic nie bada czy wszystko w srrodku jest ok a tak to nie ma do niego żadnych minusów tylko na usg mi powiedzial że ma syna !100% a urodziła się dziewczynka teraz też powiedział że chłopiec tosę okaże w październiku
 
Do góry