reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

reklama
ja tez mam PCO, zaszlam w ciaze i leczylam sie u dr Marka Eliasa.. teraz przyjmuje na ul. Kamiennej.. koszt wizyty 150zl, 200zl z monitorowaniem cyklu...
 
ja chodzę do siejkowskiego. Lubię go na pewno za to, że nie komentuje moich wybryków na fotelu do badań, bo to co ja tam robie chyba musi byc dosyc zenujące:) robi usg na kazdej wizycie, co tez jest fajne bardzo. Nie ma bardzo fajnego sprzętu i na te wszytskie ważniejsze usg jak przeziernosc i 3 d wysyła zeby zrobic prywatnie, no ale za to oszczedza sie na wizytach, bo on przyjmuje w ramach NFZ. Tylko trzeba mu przypominac zeby wypisywał skierowania na badania, bo notorycznie o tym zapomina. Poza tym sympatycznie. Spokojny człowiek i wizyta na pewno bez stresu.
 
Dziewczyny
mola ginka sie doktoryzowała i wyjechała do Anglii :-( wybierałam sie do niej już rok i dojść nie mogłam. Okazało się, że od sierpnia jest już na wyspach :-/
wielka szkoda bo to bardzo dobry lekarz...Szukam nowej pani dr. Mamy znajomej córka jest lekarzem w tej przychodni...czy któraś tam była ? możecie coś powiedzieć o tej przychodni ? Ginekologia i położnictwo na wysokim poziomie! Gabinety we Wrocławiu
 
Falidae moge Ci powiedzieć że każdy z pracujących w tej przychodni lekarzy jest świetny dr Konieczna prowadziła moją ciąże a dr śliwa uratował moje dzieciaki i urodziły sie w dobrym stanie polecam!!!!!!!!!!!!!
 
no kusi mnie, Bo wizyta kosztuje tyla samo co u moje doktor ale warunki :-) jednak lepsze...chociaz ta przestrzeń gabinetów mnie przeraź haha nie ma to jak paradować z gołą pupą po takiej "hali" hahahaha :-) ale wszystko inne wygląda bardzo zachęcająco :-)
 
Witam
Ja chodzę do doktora Marka Żarczyńskiego, przyjmuje w przychodni na ul. Techników 7, również pracuje w szpitalu na Brochowie. Wcześniej miałam problem ze znalezieniem dobrego lekarza, na początku roku poroniłam i zwiedziłam dużo gabinetów, aż w końcu trafiłam na Żarczyńskiego i nie zamierzam go zmieniać na innego. Teraz prowadzi moją ciąże, jestem w 4 miesiącu. Zawsze wszystko ładnie wyjaśnia, doradza. Gabinet ma wyposażony bardzo dobrze. Aha, przyjmuje jeszcze w Jelczu-Laskowicach, tam gabinet ma równie dobrze wyposażony. Pozdrawiam
 
Jakiego ginekologa możecie polecić do leczenia nadżerki? Żeby dobrze rozpoznał, czy zabieg jest potrzebny. Najlepiej, żeby wizyta była na nfz.
 
Glodomorek ja z pełnym przekonaniem mogę polecić Ci moją gin ale niestety nie na NFZ.Chodzę do Niej 10 lat,wyleczyła mnie z nadżerki,torbieli i setek stanów zapalnym jakie często miewam...no a przede wszystkim wzorowo prowadziła moją bliżniaczą -zagrożoną od samego początku ciążę..Mam do Niej pełne zaufanie,jest do tego przemiłą kobietą,przyjmuje w CORFAMEDZIE przy ul.Kluczborskiej,nazywa sie Izabela Kotkowska-Szeps.
 
reklama
No to trafiłaś na lepsze dni pani dr...:-) dopóki nie zaszłam w Ciąże było mi obojętne. ale Nie ujmuje jej wiedzy może jest i dobra, ale straszenie zabiegiem w drugim trymestrze, kobiety w ciąży ,na pierwszej wizycie jest trochę nie na miejscu (jak dla mnie). Na cały Corfamed trzeba patrzeć przez palce bo lubią naciągać na nie potrzebne zabiegi i badania...więc nie mogę polecić z czystym sumieniem...
 
Do góry