reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

Ja polecam dr Myszczyszyna. Pracuje na Borowskiej oraz prywatnie w Laser Town na ul. Długosza 4. Kompetentny lekarz, nie straszy jak coś się dzieje (jak w moim przypadku - na początku ciąży miałam krwiaczka i zalecenie leżenia), tylko spokojnie tłumaczy co i jak. Jak coś się dzieje, to codziennie jest w szpitalu, dzwoni się i każe przyjechać. Pod koniec ciąży kontrolne KTG robi bezpłatnie w szpitalu.
 
reklama
Polecam dr Milnerowicz-Nabzdyk. Prowadziłą moją ciążę od początku do końca. Zawsze pod telefonem.
Czy możecie coś powiedzieć na temat dr Papieża?



 
quote_icon.png
Napisał gandzia
ja polecam dr Tomasza Fuchsa. przyjmuje na rajskiej i jest z dyrekcyjnej. poprowadził 2 moje ciaże i na nikogo innego bym go nie zamieniła

Potwierdzam i również polecam!!

Ja również polecam dr Tomasza Fuchsa. Prowadził moją ciążę. Świetny lekarz. :)
 
quote_icon.png
Napisał gandzia
ja polecam dr Tomasza Fuchsa. przyjmuje na rajskiej i jest z dyrekcyjnej. poprowadził 2 moje ciaże i na nikogo innego bym go nie zamieniła

Potwierdzam i również polecam!!

Ja również polecam dr Tomasza Fuchsa. Prowadził moją ciążę. Świetny lekarz. :)
rowniez polecam
 
też polecam dr Fuchsa. prowadził moje obie ciąże i jako jedyny zachował się profesjonalnie i rzeczowo jak były problemy w ciąży (a dwóch innych lekarz już mnie wysyłał do szpitala na usunięcie ciąży i jajnika :/). polecam!
 
moją ciążę prowadziła Magdalena Miś-Michałek i jestem wręcz zachwycona podejściem tej lekarki, jest bardzo na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i czułam jej troskę czy wszystko będzie okej jeśli wyniki odbiegały od normy, taka prawdziwa ginekolog-położnik z powołania :) mam nadzieję, że pomogłam z wyborem jakiejś młodej mamie bo na prawdę warto
 
Niedaleko Astry - na bulwarze ikara jest przychodnia Eskulap, tam przyjmuje dr Łątkowski - jest ordynatorem na Chałubińskiego - bardzo dobry lekarz. Zdaje się że oni nawet przyjmują też na NFZ. Natomiast strzeż się w tej samej przychodni lekarki - Miś Michałek - okropna baba w obyciu i do tego kiepski lekarz.

Przeglądam tak sobie starsze wątki bo jestem tu nowa, a w pracy dzisiaj luz i trafiłam na Twoją wiadomość i jestem w głębokim szoku bo Magdalena Miś-Michałek to moja ginekolog i mam zgoła odmienne zdanie o niej. Rozwiązała moje niezbyt łatwe i przyjemne problemy z nadżerką. Nigdy też nie odburkiwała mi niczego pod nosem ;p Zawsze była miła i sympatyczna, czekać na nią nie musiałam (prędzej ona na mnie ;p) Jest wręcz wzorowa jak dla mnie, nawet nie muszę się umawiać i płacić za wizytę jak tylko potrzebuję przedłużyć receptę. Czym ona tak Ci podpadła?


o jak odpisałam to widzę ze nie tylko mi u niej dobrze ;)
 
reklama
Do góry