reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

kasia.natka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Styczeń 2011
Postów
2 798
Miasto
Kraków
witam
pozwalam sobie otworzyć nowy temat bo wbrew pozorom ciężko tu o informacje gdzie pójść do dobrego gina w naszym mieście
wiem że jest już temat Kraków Medycznie ale został zdominowany przez pediatrów i porody a chciałabym żeby dziewczyny (w tym ja) mogły tu znaleźć info gdzie pójść do gina kiedy się starają, kiedy mają problemy z zajściem itp.
fajnie by było gdyby każda z nas mogła tu napisać do jakiego gina chodzi i gdzie , jakąś swoją opinię itp.

no i od razu zacznę - szukam dobrego gina lub nawet endo-gina, dobrze jakby miał doświadczenie w leczeniu i problemach
pozdrawiam
 
reklama
Kasiu, ja chodzę do doktora Piskorza. Wiem, że przyjmuje na Wrocławskiej 53, we wtorki. Za wizytę tam płaci się 100 zł, usg drugie 100. Pracuje też w Szpitalu na Kopernika, ale nie wiem, czy tam przyjmuje, pewnie tak. Szłam do niego pełna obaw o ciążę, wyprowadził mnie i z zagrożonej stała się tylko ryzykowna. Jest bardzo miłym, kulturalnym człowiekiem, który odpowie na każde pytanie i nie patrzy przy tym na zegarek. Niestety nie powiem Ci, jak jest u niego z kłopotami w zajściu, bo ja trafiłam już w ciąży. Ale z całego serca akurat jego polecam :)
 
Witaj, ja chodzę do dr Opławskiego, na Floriańskiej 24 przyjmuje. Prowadził moją ciążę i jestem z niego b.zadowolona. Wizyta kosztuje 100 zl USG 20 zl, jak zajdziesz w ciążę to pozniej wizyta kosztuje 80. Przyjmuje cały tydzien w roznych godzinach, w poniedziałki miedzy 16-17 można przyjsc bez rejestracji.
 
Lekarzy do prowadzenia ciąży jest bardzo wielu, ale znaleźć lekarza, który zna się na niepłodności czy endometriozie jest szalenie trudno.
Ja polecam dr Andrzeja Wojtysia. Przyjmuje on na Pl. Szczepańskim 3. Kolejki do niego są bardzo długie, ale warto poczekać.
 
Kasia ja mialam okropne problemy z zajsciem w ciaze. Cykle bezowulacyjne, problemy hormonalne i tarczyca... Wszystko zawdzieczam mojej lekarce dr Magdalena Podleśny-Trojnar. Zloto nie kobieta. Ona mnie wyprowadzila i teraz powodzenie 2 ciazy zawdzieczam tylko i wylacznie jej!!
Przyjmuje prywatnie w gabinecie gravida, na Krowodrzej Gorce nie daleko szpitala, w poniedzialki, srody i piatki od 16-20 a czasem dluzej jak jest potrzeba bo wiele babeczek do niej chodzi. Jak jest potrzeba to sie dzwoni, zawsze odbierze, wytlumacze lub wcisnie w kolejke. Wizyta cos kolo 90-100 zl o ile mnie pamiec nie myli. Takze jak problemy to ja ja bardzo polecam:-)
 
jak ja się cieszę że piszecie kobietki :-) z pewnością te informacje przydadzą się wielu dziewczynom :tak: mam jeszcze taką propozycję - piszcie jaki sprzęt i możliwość badania jest u tych ginów, głównie chodzi mi o usg, czy robią, za ile i jakie (przez brzuch czy od środka)
dziękuję i ściskam
 
Witam, tam gdzie ja chodze (a pisałam wczesniej gdzie) są 2 aparaty USG, jeden super nowy i drugi troszkę starszy; rąbią USG 3d/4d, przez brzuch ale tez od środka, jest także aparat do KTG; ceny tez pisałam wczesniej ale nie wiem czy cos sie nie zmienilo także jak coś wystarczy poszukać ew.zadzwonić i sie zapytać
 
jak ja się cieszę że piszecie kobietki :-) z pewnością te informacje przydadzą się wielu dziewczynom :tak: mam jeszcze taką propozycję - piszcie jaki sprzęt i możliwość badania jest u tych ginów, głównie chodzi mi o usg, czy robią, za ile i jakie (przez brzuch czy od środka)
dziękuję i ściskam
no robia i takie i takie w zaleznosci od potrzeby ;-) ceny dokladnie nie znam bo teraz to mam ceny USG ciazy ale cennik jest chyba na stronie
 
reklama
ja przez wiele lat chodziłam do wspomnianego dr Opławskiego (ze szpitala na ul. Kopernika) na ul. Floriańskiej, bardzo dobrze go oceniam, poleciłam wielu koleżankom które do dziś do niego chodzą. Mi osobiście nie pomógł zajść w ciążę, ale zlecił sporo badań i szybko wysłał do kliniki niepłodności-za to ma u mnie wielkiego plusa, bo sam przyznał że nie specjalizuje się w leczeniu niepłodności, nie wyciągał ode mnie przez to niepotrzebnie pieniędzy na kolejne miesiące wizyt, nie oszukiwał że wszystko wie itd.
Później za radą kolejnych znajomych (cytuję: " cudotwórca" ) trafiłam do dr Huberta Hurasa (przychodnia Promedis na Wadowickiej, wizyta 95 zł, usg ma w gabinecie)- też jest lekarzem z Kopernika.
Po pół roku wizyt, różnych badaniach i wysłaniu mnie do endokrynologa (Agata Jabrocka-Hybel też z Kopernika i też przyjmuje w Promedisie, wykryła chorobę tarczycy i włączyła leki), również rozłożył ręce i wysłał do kliniki. Jednak los tak chciał że gdy czekałam na termin już w klinice umówiony okazało się , że jestem w ciąży, więc zamiast do kliniki spowrotem podreptałam do dr Hurasa i dr Jabrockiej-Hybel, pod których opieką jestem cały czas.
przy staraniach o dzidzię, miałam robione wyłącznie USG tzw transwaginalne (raczej się nie da zrobić monitoringu owulacji przez powłoki brzuszne, tak samo jak wczesne badanie w ciąży), jedynie przy USG na zlecenie endokrynologa (szyja, piersi, jama brzuszna) było to "zwykłe" badanie wykonywane przez technika.

Starałam się zajść w ciążę równiuteńki rok, polecam od razu endokrynologa albo ginekologa-endokrynologa, chociaż o takiego trudniej...

W razie pytań pisz na priv :)
 
Do góry