reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Ja polecam Doktora Artura Świstaka :tak:
prowadzi obecnie moją drugą ciążę i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza ;-)
 
reklama
Dziewczyny.. Czy któraś z was mogłaby mi doradzić lekarza do prowadzenia ciąży na nfz? Kurczę.. wypatrzyłam sb jedną lekarkę ale na pierwszą wizyte mogę liczyć dopiero w październiku... a co myślicie na temat położnych? One też mogą prowadzić ciążę?
 
Dr Imioło na Ulanow. Przychodzisz, rejestrujesz się i czekasz na swoją kolejkę. Nie ma terminów. Babeczka jest ok.
 
Ostatnia edycja:
ja chodzę do dr Totko w Ultragenie i mogę ją polecić wszystkim. Jest świetną specjalistką. Zna się na swoim zawodzie, a przy tym bardzo cierpliwie i dokładnie odpowiada na pytania, nawet te które są oczywiste i być może głupie. Ale spokojnie wszystko wyjaśnia. Dobrze leczy, dobrze dobiera leki. Jestem z niej bardzo zadowolona.
Basia a ile Ci wychodziło miesięcznie za wizytę badania itd? Też bym chciała iść do totko do ultragenu ale nie rozumiem trochę tego ich cennika. Wygląda to tak jakby co trymestr to placilo się więcej za wizytę
 
Mogę polecić dr Szczawińską. Znam kilku dobrych ginekologów-mężczyzn, ale z prowadzeniem ciąży miałam problem, chciałam jednak kobietę.
Dr Szczawińska jest bardzo ostrożna, momentami mnie to aż wkurza, ale na pewno mocno się angażuje, dmucha na zimne i dba o pacjentów. Jedyny, ale jednak spory minus za czas oczekiwania na wizytę - nigdy nie weszłam jeszcze o czasie, a spóźnienia sięgają nawet dwóch godzin.
 
Ja od 10 lat chodzę do dr M.Jankiewicza na NFZ. Prowadził moją pierwszą ciążę i teraz drugą. W 100% moge go polecić,
 
reklama
Moją ciążę (pierwszą) prowadzi lek. Bartłomiej Galarowicz. Jestem już u progu III trymestru i jak do tej pory jestem zadowolona z jego opieki, zleca regularnie badania, ale też na siłę nie karze robić czegoś co nie jest konieczne, a jest drogie, regularnie robi badanie ginekologiczne i USG, odpowiada na wszystkie pytania, ale raczej uspokaja, a nie straszy. Do tej pory moja ciąża przebiega raczej bezproblemowo, więc trudno mi powiedzieć jak by to wyglądało w razie jakiś poważniejszych komplikacji. Niestety nie przyjmuje na NFZ.
 
Do góry