reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

reklama
Cenię sobie bardzo p. Tomasza Łabiaka z gabinetu na Podkowińskiego w Krakowie. Jestem jego pacjentką już jakiś czas. Pierwszy raz się do niego zgłosiłam z infekcją i tak już zostałam na stałe. Teraz dr prowadzi mi ciążę i czuję, że jestem w dobrych rękach. Kompetencja, doświadczenie, przyjazne i życzliwe nastawienie.
 
To chyba ten pan ma brata-bliźniaka...
Mój kontakt z tym lekarzem odbył się w zupełnie innej atmosferze. Wyszłam z gabinetu z płaczem, ogromnie zdenerwowana. Ale może dlatego, że byłam na patologii ciąży w Kopernika a nie w prywatnym gabinecie...
 
Ja polecam Pana Doktora Andrzeja Jaworowskiego na Bulwarowej 31 w Krakowie. Jest jednym z lepszych jacy są. Sama do niego chodzę i jestem bardzo zadowolona. Zna się człowiek na rzeczy i wie co i jak z kobietą i jej zdrowiem.
 
Dziewczyny czy ktoras z was miala cesarke u Dr Anny Totko ?
Czy ktoras prowadzila u niej ciaze?
Zastanawiam sie nad ta lekarka, ale mam obawy czy nie jest zbyt malo doswiadczona?
 
Witam
Czy któras mogłaby się podzielić doświadczeniami jesli chodzi o dr Sławomira Piwowarczyka pracuje w Ujastku i przyjmuje u Ludwinów. Miałam z nim raz do czynienia i zastanawiam się czy nie wybrać się do niego
 
reklama
ja mogę polecić specjalistów z CMP na Komorowskiego w Krakowie. Jak dla mnie to pracują tam profesjonaliści, którzy znają się na rzeczy.
 
Do góry