reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniazda dla naszych maluszków :)

Ja też mam ochraniacz od ścian ...a u nas ciężko nagrzać. Choć to wszystko będzie jeszcze prane..poubierałam jak przyszło bo nie mogłam wytrzymać żeby zobaczyć jak to będzię wyglądać. W szafie też kocyki, rożki i trzy śpiworki na szykowane .
Teraz to już chce tylko zdrowego dzieciaczka. Jak my wszystkie :)
 
reklama
paola sliczny pokoik :-) a z tymmi reklamówkami to faktycznie poszalałas :-D nie łatwiej było by to schowac w jakas taka torbe podrózna ?? albo walizke ??:-D
 
Nie no wszystko mam w torbie, a reklamówce mam to co kazali mi wziąć w siatce osobno na sale porodową dla dziecka, a w drugiej mam szlafrok- który nie wiem jeszcze czy będę chciała a w torbie miejsca już brakować zaczęło więc szkoda mi miejsca;)):-D
 
paola piękny pokoik, a do porodu to będziesz z tymi siatkami jak przekupa z targu szła hehe ale ja mam za to wielgaśną walizkę ;-)
 
Dziewczyny super kaciki. Ja tez mam obok łóżka w sypialni. Pościel po synku więc mało dziewczeca, ale co tam. Synek już serce narysowal dla siostry i przykleilam obok
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 192
Dziewczyny, macie bardzo ładne kąciki dla swoich maluchów. Wstawię parę zdjęć z pokoju mojego starszego synka, a z czasem będzie tam mieszkał i młodszy. Jak już będzie gotowe jego łóżeczko to też pokaże, ale to będzie jak któraś tu pisała raczej skromne;)
P.S. Dodam, że napis robiłam sama :)
 

Załączniki

  • 1390428997666.jpg
    1390428997666.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 194
  • 1390429026399.jpg
    1390429026399.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 184
  • 1390429066958.jpg
    1390429066958.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 182
Ostatnia edycja:
Eve serduszko urocze :-)
Wikunia śliczny pokoik :tak:
Marzy mi się wiele rzeczy dla małego zrobić w pokoiku, ale skoro przyjdzie nam się wyprowadzać to jakoś i energii mi na to brak...
 
reklama
Wiku-nia śliczny pokoik :-) i świetne napisy,masz talent :-)
Dziewczyny, ale zazdroszczę tym,które mają dla swoich maluchów osobne pokoiki :( Ja nie mam tej możliwości a marzyło by mi sie by mój maluszek miał swoje miejsce odrębne. No trudno sie mówi,nie wszystko można mieć.
 
Do góry