reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniazda dla naszych maluszków :)

Sandra, ja też nie mam oddzielnego pokoju dla Młodego, będzie w naszej sypialni. Ale nawet gdybym miała, to i tak by się pewnie nie sprawdziło. Nie wyobrażam sobie wstawania kilka razy w nocy i chodzenia do innego pokoju na karmienie. Pewnie będzie tak jak przy Mai, że Młody większość nocy będzie spędzał w naszym łóżku :)
Jak będzie większy to zrobimy przemeblowanie w domu, Młody dostanie naszą sypialnię, a my przejdziemy do salonu, co będzie wymagało kilku przeróbek, bo salon jest otwarty i połączony z kuchnią. A salon albo będzie połączony z sypialnią, albo - w zależności od długości życia teścia :zawstydzona/y: przeniesiemy na dół.
 
reklama
my mamy pokoik dla małego ... ale męzus stwierdził ze lepiej bedzie jesli na poczatku mały bedzie miał łozeczko w sypialni zeby nie latac po całym mieszkaniu po nocy :-D ja tam latac bym mogła ale jemu sie niechce :-p jak juz mały bedzie miał tak z poł roczku to przeniesiemy mu łozeczko do jego pokoju ;-)
 
My mamy 2 małe pokoiki, żyjemy i śpimy w tym dużym, a mały był bo był, synek będzie miał swój ciasny, ale własny, mam tam łóżko więc na początku będę przy nim czuwać, a potem wrócę do dużego;-) zdjęcia średniej jakości bo przy sztucznym świetle;-)

DSC_0290.jpgDSC_0291.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0290.jpg
    DSC_0290.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 225
  • DSC_0291.jpg
    DSC_0291.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 227
Śliczne gniazdka dziewczyny, takie miłe i przytulne. Widzę bardzo popularne są imiona nad łóżeczkami :-)
Ja póki co nic nie naszykowałam, łóżeczko wstawię sobie do sypialni i podejrzewam, że ze 2 lata tam postoi. Mały pewnie i tak będzie się bawił w salonie, gdzie przebywamy najczęściej, więc nie planuję robić mu oddzielnego pokoiku. Gdy będzie na tyle duży by zmienić łóżeczko i na tyle samodzielny by ewentualnie radził sobie sam, wcisnę go któremuś z braci do pokoju :-)
 
dobre, ja tez myslalam ze wcisne jedno dziecko synowi do pokoju ale to dziewczynki i beda mialy swoj, na razie u nas w sypialni, potem my do syna a one nasza sypilanie a syn do malego pokoju albo na swoje :tak::-D
 
DSCN6809.jpgDSCN6812.jpgA to nasze gniazdeczko. Jeszcze nie wszystko jest po maluszkowemu, ale myślę, że zrobi się w praniu ;-)
 

Załączniki

  • DSCN6809.jpg
    DSCN6809.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 199
  • DSCN6812.jpg
    DSCN6812.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 195
reklama
Do góry