reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GoMama - spotkanie dla mam w Morelovie

reklama
To ja się chyba też wybiorę :) I super lokalizacja bo mam tam od siebie bardzo blisko i łatwy dojazd :)
 
Ostatnia edycja:
hej
dawno mnie nie było... długa historia...
Marma ja zapisałam się na to spotkanie to może uda nam się spotkać jak tylko uda mi się tam dojechać.... to troche daleko od nas i nie wiem czy trafię ale M powiedział że mi wytłumaczy więc powinnam dać radę tylko czy Nina da radę w aucie sama tyle czasu.... ale fajnie byłoby poznać inne mamy:)
 
a jak się dowiem, że jest dla mnie miejsce? Odpowiedzą? Chętnie bym wyszła do ludzi, cztery miesiące temu się przeprowadziłam i nikogo tu nie znam...
 
reklama
hej
fajnie że się zobaczymy już się nie mogę doczekać mam tylko nadzieję ze nie będzie takiej pogody jak dziś bo nie wiem jak dojadę...
 
Do góry