reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Temat na forum 'Gorzów' rozpoczęty przez eZOJA, 3 Czerwiec 2007.

1. madziarena

madziarena Mamusia Amelki

hehe Aniołek to niezły wiwijas z tego Twojego małego cudaka :) Fajnie mieć takiego szkraba drugi raz :) chciałabym ale się boję :pP
    Marzenka dawno mnie nie widziałaś :) Kiedy wpadasz na kawkę, to się zdzwisz jak mnie zobaczysz :p nie ma to jak maż w domu, obiadki, deserki i wogóle :)

Ostatnia edycja: 31 Styczeń 2012
  2. marzenka21

marzenka21 New Member

a no dokladnie madziarena jak nasi mezowie sa juz w domku to wiecej chce sie jesc:-Dno i nie ma juz tego stresu w koncu.
    czesc aniolek;-)

3. reklama
  4. FutureMummy

FutureMummy Nieogarnięta mama dwójki!

aniolek, dokladnie ;) ma być córci ai koniec. moja mąż wczoraj szukał pokoiki dla dziewczynek w ikei. ale będą jaja, jak bedzie chlopak ;)

a moja dziś jest rozbrajająca wręcz. biega, śmieje się (biega w chodziku). jestem z nią dzisiaj sama, i biega za mną, za zwierzętami, albo idzie na czterech "łapach" do psa i mowi "cacy, cacy".
    przyjechal moj tata na chwile, podrzucic drewna trochę, wszedl na cieplą herbate a ona do niego dziadź dziadź. normalnie słodka jest. ale od 3 minut zalega ;) ciekawe jak dlugo.

piękna pogoda, chętnie bym poszla, ale nie jade dzis do przedszkola nawet bo mnie gardlo boli, to i na dwor sie nie bede wypuszczac. juz u nas -9, wiec sie ociepla ;)

5. madziarena

madziarena Mamusia Amelki

Future mała już teraz będzie coraz lepsza i śmieszniejsza :) Narobiłaś mi ochoty na ciepłą herbatkę a tu lipa ... herbaty brak w pracy i cytrynki tez brak :/// wrrr będe musiała kogoś wysłać bo mi się samej nie chce iść do sklepu ...
    Marzenko już wolę mieć te +5 kg i mieć męża przy sobie ;))) ale już niedługo na dwa tygodnie znów sama zostanę buuuu hehe :))) ale co to 2 tygodnie w porównaniu do 29 tygodni :)

6. ciasteczko

ciasteczko Guest

aniolek jeszcze troche i przespisz choc pol nocy:-)
    future mala niezle lobuzuje:-) a na dworze zimn -10 akutalnie
    madziarena wazne ze czlowiek zdrowy, ma przy sobie meza, dzieci a cala reszta to juz drugi plan
    marzenka a no pojdzie kasa ale i tak duzo mniej niz mialabym koronke robic
    asienka nie to za jakos sie specjalnie boje tylko srednio lubie, u mnie jest problem z forumowka wiecznie bo mam tak scisniete zeby ze raz zeba zrobila bez znieczulenia ale zeby forumowke wyciagnac musiala znieczulenie dac:eek:

7. aniolek-86

aniolek-86 Madziula :P

ciasteczko oby Twoje słowa okazały się prorocze :-)
    madziarena 2 tygodnie bez męża to faktycznie pikuś.. ja już chyba muszę przywyknąć do życia w samotności.. mój urlop załatwił na .. wrzesień :-(jak się dowiedziałam to przeryczałam cały dzień. Nikt mnie nie rozumie w rodzinie.. mówią podjęliście decyzje, przecież ktoś musi pracować..

Decyzja o drugim dziecku faktycznie ciężka.. ja nawet nie myślę o tym. Mam tyle roboty przy jednym, że nie wyobrażam sobie następnego:eek:

Future to ci Helenka słodka.. nie mogę się doczekać aż mój Kubuś będzie mówił, przynajmniej będę miała z kim pogadać;-)trochę niespotykane, że Twój Mężuś woli córcię niż synka.. Ale fajnie :tak:
    marzenka hej :rofl2: jak mój P. przyjechał na święta to przytyło mi się.. oj pod tym względem dobrze, że wyjechał ;-)

oo zapomniałam któraś z Was pytała ostatnio, czy ktoś ma jeszcze choinkę.. zgłaszam się.. u mnie jeszcze stoi, ale myślę, że dziś lub jutro będę rozbierać. Nawet lampki się spaliły.. to znak, że już najwyższa pora :p

Młody padł.. chwila spokoju :-) a to mój urwis...

Desktop.jpg

8. FutureMummy

aniolek wogole mój mąż mnie zadziwia. mowi, ze bal sie za pierwszym razem, a teraz wie wszystko co i jak i sie nie boi ;)

9. Owca28

Owca28 Active Member

Jestesmy w domku mam juz corcie spowrotem :-):-)
    mloda wrocila zadowolona i z usmiechem podobalo jej sie :tak::tak:mowi ze poznala dzieci , troche sie uczyli modlitw,spowiedz i jakies piosenki :tak:wczoraj byli na wycieczce w lesie :tak:i spala na pietrowym lozku na gorze haha :tak:to jej sie podobalo :-)

Aniolek fajny ten twoj synus i jak pieknie siedzi :tak: a twoj maz gdzie wyjechal do niemiec ? czesto przyjezdza do was ?

Marzenka pytalas o ta paczke no niestety nie przyszla na czas..dzis byl kurier i przyszlo po 7 dniach od wyslania DHL nie wiem czemu tak dlugo ale wazne ze jest tylko teraz musi lezec do kwietnia i dopiero wtedy zawioze.

Laski z Gorzowa mam pytanko wiecie gdzie u was sa takie sklepy sukien slubnych gdzie mozna tez kupic sukienki komunijne?? jesli tak to bym prosila o adresy...bede chyba musiala tam podjechac i kupic...
    bo w Slubicach jest tylko jeden taki sklep i najtansza sukienka kosztuje 450 zl...

A u nas -7 :tak:czyli tez cieplo haha..

10. reklama
  11. FutureMummy

no to ekstra, pewnie zatęsknila za wami. takie cos scala rodzine.

12. aniolek-86

aniolek-86 Madziula :P

Future to pozazdrościć męża, że wspiera i się nie boi :tak:
    Owca dzięki, młody chce siadać, jak tylko się złapie go za ręce to się podnosi ale jeszcze sam nie umie, kiwa się i lekarka zabroniła go sadzać.
    A mój 'niedoszły' mąż;-) tzn. narzeczony pracuje w Anglii bardzo daleko.. wyjechał tydzień po narodzeniu Kubusia tj. 15 września, przyjechał na Boże Narodzenie a teraz dopiero prawdopodobnie we wrześniu bo tak ma urlop.. tragedia. Żeby jeszcze chociaż zarabiał porządnie.. ale niestety oto Polska właśnie.. że łatwiej dostać pracę za granicą niż tu.:no2:

A jeśli chodzi o sukienki komunijne to się nie orientuję niestety. Wiem mniej więcej gdzie są salony sukien ślubnych, ale czy tam są komunijne to nie mam pojęcia, a nie chciałabym wprowadzić Cię w błąd. Może ktoś inny podpowie.

Właśnie rozebrałam choinkę :-p

Poleć forum