reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotowanie na ekranie- przepisy :)

Fel - ja tylko takie, to jest zmiksowane warzywa, robię jakososiki. Nie robię sosów na śmietanie, czy mące. Np. do brokuła czy kalafiora naparze. Miksuję ugotowaną łodygę (czyli coś co najczęściej się wyrzuca), zioła/przyprawy, cebula, jak arzadki to siemię lniane, którego praktycznie nie czuć w smaku i coś a laparmezan mielony, do tego jakiś ochłapek mięska/wędliny podsmażonego, pokrojonego w kosteczkę i lekkaobiado-kolacja jest. To oczywiście wersja nie dla karmiących, muszę jeszcze trochę poczekać, jak na razie to tylko się ślinię jak mijam stoisko warzywne:-D
 
reklama
:-) chyba, że po herbata z majeranku :-) oj dacie rade. :-) jak pomyślę, że własnie bym musiała młodego od piersi odstawiać to aż mam ciarki...
 
Fel - teraz jak Szymkowi wprowadzam nowości tj. mięska, jajko to wolę nie eksperymentować ze swoją dietą, żeby mieć pewność, że jak coś się zadzieje to po tym co on zjadł;-)
 
Phel - właśnie sprawdziłam i w składzie same soki i przeciery z warzyw i jabłek, sól morska, woda, wit C, pieprz czarny, ekstrakt z rozmarynu. Cukru brak;-) Mi naprawdę smakuje, z tym że ja na zimno nie wypiję:baffled:, a jako sos do obiadu to szybciej:-D
 
a mnie kusi to ciasto Moje Wypieki | Słonecznikowiec

a z manną fajna jest stefanka, ale bez pieczenia masa z kaszą przełożona herbatnikami

a to przepis na fajną surówkę

3 kg poszatkowanej kapusty
4 duże marchewki starte na tarce
3 cebule pokrojone drobno w kostkę
natka pietruszki, koper
poł szkl cukru
wymieszac zsotawic na 4 godz

zalewa
1,5 szkl oleju
szkl octu
2 łyżki soli
poł szkl cukru
zagotowac, wystudzić, wymieszac z kapustą, włożyć do słoika, mozna trzymac w lodówce do 3 tyg
 
reklama
Do góry