reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotowanie wg Pięciu Przemian

calineczka - ja nie kupuje w żadnym EKO ale na róznych giełdach. W markecie tez sie zdarzy, jednak na szczescie Mąż pracuje na Giełdzie tzw Sielance w P-niu i tam ma naprawde sprawdzone warzywka od rolników.

Czy jest tu jeszcze ktos kto gotuje wg PP?
 
reklama
Witam,
niedawno znalazłam ten portal i przeczytałam wszystkie wpisy dotyczące gotowania według 5 przemian. Ja od około 2 miesięcy gotuję w ten sposób. Mam nadzieję, że nie przejdzie mi ochota na gotowanie bo potrawy są pyszne.
Na razie korzystam z książek autorstwa Anny Ciesielskiej i jestem w trakcie czytania ich. Mam też książkę Bożeny Cyran "Jedz i żyj zgodnie z porami roku" ale nam bardzo smakują potrawy mięsne z książek Ciesielskiej więc częściej z nich korzystamy.
Dwoje moich starszych dzieci to alergicy a córka na dodatek ma początki astmy. Mam nadzieję, że spowolnimy rozwój choroby odżywiając się zdrowiej.
Najmłodszy synek (9 miesięcy) na razie bardzo mało je innych posiłków niemlecznych i nie ma objawów alergicznych ale planuję podawać mu potrawy ugotowane według 5 przemian.
 
Witam,
z ciekawością czytam Waszych wypowiedzi i coraz bardziej jestem zainteresowana PP
Nosiłam się z zamiarem,żeby kupić sobie książkę Ciesielskiej,ale odradzasz,żeby od tego nie zaczynać.Jestem zielona w tym temacie PP.Co mogłabyś mi zaproponować.Zwłaszcza jeśli chodzi o odżywianie 3latka.
Pozdrawiam:-)
 
Do góry