reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry edukacyjne na tablet dla dzieci/...

Polecam aplikację, której sama używam - ze strony skakanka.pl
dużo ciekawych ćwiczeń i zabaw dla dzieci rozwijających ich funkcje motoryczne, kształtujących wyobraźnię oraz ogólnie rozwijających dzieci
 
reklama
tableta to ja odradzam, chyba ze masz zamiar później wydawać kase na okulary/soczewki/operacje korekcji wzroku. Małe dzieci nie powinny zbyt długo wpatrywać się w ekrany smartfonów i tabletów, ze o monitorach i telewizorach nie wpsomne. Moze warto pomysleć nad jakimiś zajęciami dla dziecka, gdzie rozwinie się w zdecydowanie zdrowszy sposób?
 
Od siebie podsyłam kilka ciekawych: Zielona Sowa Literołaki; Clementoni edukacyjny zestaw 8w1; Dzieci kontra Rodzice - MAŁY DETEKTYW; Clementoni Gra edukacyjna Mówiące pióro 500 pytań; Fabryka języka Zielona Sowa; Klamerkowe zadania "Literki"; CzuCzu. Puzzle obserwacyjne. Mapa Polski.
Link do: Gry i pomoce edukacyjne dla dzieci - Eduksiegarnia.pl
No i do nauki pisania i czytania super sa klocki logo:
e13e920b186e9a02bb3f53e5f0cea5817f8f06bf.jpg
 
Ostatnia edycja:
A może pomyśleć o jakimś hobby, porozmawiać z nim o różnych możliwościach? Może jakieś zajęcia sportowe albo jazda konna? Jeśli woli mniej aktywne fizycznie zajęcia to może sklejanie modeli - to może robić w domu i możesz mu w tym pomóc... Może zacząć naukę gry na instrumencie. Gdzieś w okolicy napewno są takie możliwości i nawet raz w tygodniu gdzieś podjechać z dzieckiem to da się zorganizować. Z czasem może to się rozwinąć w głębszą pasję i oszczędzić wielu problemów wychowawczych w okresie dojrzewania. Ja np. jeździłam konno. Nie miałam dużych możliwości finansowych więc za jazdy pracowałam w stajni od 12 roku życia. To mi wypełniało czas. Dojeżdżałam autobusem. Niekoniecznie też musi się bawić z innymi dziećmi - nawiązując do wielu komentarzy. Każdy człowiek jest inny. Ja tam zawsze wolałam zajęcia czy sporty indywidualne. Do tej pory nie czuję się dobrze w dużych grupach ludzi.
Link do: Zajęcia sportowe dla dzieci – parki trampolin to hit! - Domowerewolucje.eu
 
Ostatnia edycja:
Do góry