reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy:(

Też mam ten problem,bardzo uciążliwy:baffled:.Też pije dużo wody,codziennie jogurcik bez tego ani rusz, do tego śliwki suszone i morele,pomagają też pestki dyni i słonecznika.Polecam...
 
reklama
otręby fakt super-zapomniałam o nich napisac - z nestle jet fajne wydanie zalewa sie i po 5 min do jedzonka rewelacja:-)
 
Mi niestety czopki nie pomogły. Maści także. Dopiero polecono mi Anurex, który kupiłam od producenta i pomógł. Wielkie szczęście. Jesli byś potrzebowała to tu masz adres do producenta Hemorrhoids
Pozdrawiam i powodzenia
 
Dziewczyny polecam Wam anansa świeżego lub z puszki, co kto woli -2, 3platerki i super pomaga................ananas to blonnik a błonnik na zaparcia dobry
Wypróbowałam ja i moje koleżanki
 
a ja dziewczyny dalej będę obstawać przy swoim i szczerze polecam (bo pomaga) pół szklanki wody z miodem na czczo!!! Odkąd to wypijam codziennie się załatwiam i jest dobrze....teraz pewnie będę miała problem bo mam anemię i muszę dodatkowo łykać żelazo (a ono jak pewnie wiecie dodatkowo jeszcze spowoduje zaparcia) lekarz mi powiedział że ten miód z wodą to bardzo dobry pomysł i gdyby teraz to nie wystarczało to jak już będzie naprawdę cięzko to wsadzić sobie czopek glicerynowy dla dzieci i będzie dobrze:-)
 
Mi pomagał kubuś o smaku bananowym :-) Tak mnie rozluźniał nie tylko w ciąży ale i przed też :-D
A po ananasach miałam zgagę :wściekła/y:
 
Ja szczerze polecam kiwi, mamy karmiące nie mogą ,ale dla tych dziewczyn, które są w ciąży chyba nie ma przeciwwskazań. Ktoś mi kiedyś powiedział,że podobno tylko jedno kiwi można jeśc na dobe, ale mnie zdarza sie zjeśc i 3. Polecam:-).
 
reklama
Do góry