reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Huśtawka dla niemowląt

A ja dostałam właśnie na baby shower od koleżanek i sióstr taka śliczną huśtawkę że aż sama bym się pobujała :) Fajne funkcje - jeszcze instrukcji do końca nie przeczytałam ale ma tego sporo i wygląda bajerancko :) Graco Sweetpeace jak nie pomyliłam sie w pisowni :) Super dziewczyny- no moje maleństwo jeszcze w drodze wiec huśtawka chwilkę zaczeka ale przetestowana przez córcię siostry i mała w 10 minut zasnęła a leżała jak zahipnotyzowana
już się cieszę :)) Włąśnie szukam co o niej inne mamy piszą - moze tu jakas ma :happy2: bo to zawsze łatwiej od kogoś sie dowiedzieć co i jak niż z instrukcji :))
 
reklama
Mi się podoba z delti huśtawka. Widziałam je w pierwszym uśmiechu, kosztuje trochę ponad 200 zł, ale ma możliwość regulacji położenia dziecka. Podobają mi się też z fishera, no ale tutaj ceny już znacznie mniej przyjemne! :crazy:
 
Uwaga uwaga potrzebuje jakiejś dobrej niedrogiej huśtawki ktora bedzie pomagać w usypianiu maluszka. Dziecko ma 6tyg i bardzo lubi siedziec na rękach dlatego chcemy spróbować małego oszustwa;-) ktoś, coś??
 
A jaki budżet możesz przeznaczyć na ten cel? Bo tak szczerze mówiąc to od tego nalezy zaczać,a samej huśtawki poszukaj w dobrych sklepach internetowych,tam znajdziesz szeroki wybór.
 
W pierwszej kolejności faktycznie lepiej jest podać budżet bo jak widzę to teraz huśtawek dla dzieci jest na rynku bardzo wiele i różnią się one pod względem ceny oraz jakości wykonania. Taniej można teraz kupić ją w sklepach internetowych,grunt to aby była solidna,stabilna i bezpieczna.
 
reklama
Moje dziecko już jest jest nieco starsze, ale zamówiliśmy dla niego huśtawkę do ogrodu z Freekids. Uwielbia się niej huśtać :)
 
Do góry