reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

idziemy na zakupy- promocje dziecięce :)

reklama
chciałabym kupić całą wyprawkę dla dziecka za jednym razem :) wszystko, czego potrzebuję jest w Pati i Maks na Polnej, czy któraś z Was słyszała może jaki największy rabat można tam uzyskać? przy sumach powyżej 3 -4 tys zł i negocjacjach? ja tylko słyszałam że standardowo dają tam powyżej 2 tys 5%, a powyżej 3 tys cena jest do negocjacji.
 
Też chciałam się wybrać do Pati i Maka ale po oglądnięciu w internecie produktów (a zwłaszcza cen!) jakie sobie życzą w tym sklepie stwierdziłam, że o wiele taniej wyjdzie mi kompletowanie wyprawki 'na raty' w różnych sklepach. Moim zdaniem o wiele więcej jesteś w stanie zaoszczędzić kupując właśnie w ten sposób, bo więcej niż 5% Ci nie dadzą. Chociażby butelkę Tomme Tippe mają tam o 11zł droższą niż w sklepie w którym ja kupiłam. Radzę jeszcze raz się zastanowić :-)
 
rzeczywiście przejechałam się na Pati i Maks... ceny wysokie w porównaniu do innych sklepów - za to bardzo pochwalić muszę sklep Dziecięcy Ekspert na Obornickiej - wózek Maxi Cosi Mura 4 - pełen zestaw z bazą, fotelikiem dostałam taniej niż w najtańszym sklepie internetowym...

a w Pati i Maks - ale z kolei w sklepie internetowym też można znaleźć coś taniej niż gdzieś indziej - nawet niż u nich w sklepie stacjonarnym - i jest możliwość odbioru osobistego w sklepie. trochę nie rozumiem ich polityki, ale niech im będzie... do sklepu stacjonarnego pójdę wybrać i obejrzeć, a w internetowym zamówię i odbiorę też na miejscu
 
reklama
a ja pierwszy raz pojechałam do tesco na zakupy nocą-50% na zabawki wydałam 600zł i dostałam w bonach 300zł więc promocja nie mała tym bardziej że można powiedzieć wszystko za pół ceny :tak:
 
Do góry