reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile kosztuje publiczne przedszkole?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Tygrysek1985, 26 Sierpień 2011.

1. Tygrysek1985

Tygrysek1985 New Member

Mam pytanko ile wynosi u Was miesieczna oplata za przedszkole?

2. rikapa

rikapa Guest

zależy ile i jakie dziecko ma dodatkowe zajęcie u mnie np wygląda to tak, (przy założeniu że mała jest do 15 w przedszkolu ):
    jedzenie 22x6,50=143 zł
    pobyt 22x 5,34 ( od 13 do 15, 2x2,67)=117,48 zł
    rytmika 14 zł
    zajęcia taneczne 15 zł
    czyli wychodzi 289,48 zł ( tak było w zeszłym roku jak będzie teraz zobaczymy :-/)

3. reklama
  4. giza

giza kwiecień 05/luty 08

Wrocław
    7-12 podstawa programowa
    6:30-7 i po 12: 2,49zł za godzinę
    wyżywienie 7,60 za dzień
    do tego rada rodziców i zajęcia dodatkowe, ale nie wiem w jakiej wysokości to będą opłaty.

5. Tygrysek1985

Tygrysek1985 New Member

dziekuje i prosze o dalsze odpowiedzi :-)

6. Heroina

Heroina New Member

W zeszłym roku płaciłam za przedszkole ok 290-300 zł. W tym było wyżywienie, opłata stała i rytmika.

W tym roku mały ma obowiązek przedszkolny, więc opłata tylko za wyżywienie (obiady) - nie wiem jeszcze jaka. Bezpłatnych godzin jest pięć, każda kolejna to 2,5 zł od godziny.

7. umi2

umi2 New Member

Dębica
    nie wiem jak jest do godziny 12:00, ale na cały dzień u nas jest to przeważnie 100 zł opłata stała ( zalezy od przedszkola w jednych jet to 93 zł w innych 98) wyzywienie od 3 zł za dzień do 4 zł za dzień. Miesięczny koszt w zaokrągleniu 200 zł + zajecia dodatkowe 20 zł za kazde do wyboru jezyki, rytmika, jakies tam tańce i sama nie wiem co jeszcze

8. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

nie wiem jak to bedzie dokładnie w tym roku ale miedzy 8-13 godziny darmowe, pozostałe maja kosztowac 1,2 za godzine, 3 posiłki ponad 5 zł na dzien, co do zajec to dopiero powiedza

9. mamaGabisi

mamaGabisi Member

Tak czytam sobie z ciekawości i oczywiście warszawka, jak zawsze najdoższa! Stawki żywieniowe od 7zł w górę, a zajęcia dodatkowe -w tym rytmika od 28zł... opłata stała w ubiegłym roku 131, no a w tym to aż się boję... Chociaż fajnie, że będą odpisywać za nieobecności. Jak dziecko jest dwa tygodnie chore to robi różnicę!

10. reklama
  11. Tygrysek1985

Tygrysek1985 New Member

hm ja sie dopiero w srode dowiem ile, ale piszcie dalej, ciekawa taka skala porownawcza :tak:

12. ollka22

ollka22 MAMUSIA OLIWKI

u nas zywienie 5 zl za dzien, do tego poza godzinami 8-13 jest 1.5 za godzine.
    rytmika 25 zl kwartal, angielski 34 zl miesiac, basen 60 zl miesiac. poki co tyle wiem...
    do tego wszystkie koszty poczatkowe, ksiazki, wyprawka, ubezpieczenie, komitet...

Poleć forum