reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile mleka dziennie wypija Wasze 8 miesięczne niemowlę

reklama
Moja ma 7,5 m-ca i też nie pije wg schematu. Pije 3 razy w ciągu dnia po 120-150ml i 2 razy w nocy po 120ml. Do tego rano i wieczorem dostaje kaszkę na mm, zjada ok. 50ml. nie wiem czy to nie za dużo, ale tyle potrzebuje, jak nie jest głoda to sama odpycha butelke czy łyżeczkę.
 
To moja córeczka pije podobnie ... Bo wypija średnio 120-150ml mleka na jedną porcję , tylko raz zdarzyło się , że wypiła 230ml po długim śnie . Dostaje mleczko 3 razy dziennie i w nocy czasami 1-2 razy , A kaszki zjada czasami 100 ml , ale z reguły do 100 .
 
Do góry