reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

NikaMD usg raczej nie jest super dokładne ja jak rodziłam synka wczesniaka w 33 tygodniu przed samym porodem bez wód płodowych ważył niby ok 2 kg po ok 2 godzinach urodziłam z wagą 1200 bardzo wszyscy byli zdziwieni i nie przygotowani na takiego maluszka:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie!
Moja córeczka w 25 tyg ważyła 986g,teraz jestem w 27 tyg i dopiero za dwa tygodnie dowiem się ile urosła tak mniej więcęj oczywiście :-)
Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
A ja bylam u lekarza w 20 tyg dokladnie i wg USG dzidzia wazy 100gr.:szok: Az niemozliwe skoro pomiary wszystkie odpowiadaja 20tyg.Lekarz nic nie mowil ze to malo dopiero jak przyszlam do domu to doznalam szoku :szok:Mam nadzieje ze to pomylka USG :-(
 
reklama
Do góry