reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez kara1980, 13 Grudzień 2005.

1. lenka 2910

lenka 2910 New Member

A moja dziewczynka teraz w 18tygodniu waży 290g:-)

2. ilona1987

ilona1987 New Member

Aż ja jestem ciekawa ile moje malenstwo waży teraz :-). Tylko denerwuje mnie to że nic się nie rusza może jest za małe żebym czuła te ruchy no ale to już prawie 20Tydzień eh...

3. reklama
  4. izacinol

izacinol New Member

:no::no:czesc dziewczyny juz sie poglubiłąm w tym wszystkim mam termin na 3 pazdziernika, wponiedzialek 18 maja bylam u lekarza i powiedziala mi polozna ze jestem w 20 tygodniu i 4 dniach a obliczajac na kalkulatorze w internecie wychodzi na jednym ze wiecej jest tygodni a na drogim ze mniej juz sama nie wiem od czego to zalezy.ostatnia miesiaczke mialam 26 grudnia 2008 .jesli ktos mi to wytłumaczy to dziekuje bardzo:no::no::no:

5. syla28

syla28 Mama Aniołka 30.04.08

wg moich obliczen na kalendarzu 18 maja byłas dokładnie w 20 tygodniu i 3 dniu ciąży! więc chyba połozna dobrze powiedziala??
    i nie radzilabym do konca zwierzac tym kalkulatorom ciążowym i suwaczkom, wystarczy wziaśc kalendarz i liczyc pełne tygodnie od ostatniego dnia miesiączki:-)

nie ma co popadac w paranoje i analizowac bez przerwy tych wymiarów z usg, bo rzadko kiedy pokazuje dokladnie ten dzien ciazy w której jestesmy, czasem nawet pokazuje ze ciąza jest starsza o 3 tyg, czasem ze młodsza o tydzien czy dwa, przeciez to są tylko pomiary a usg to nie wyrocznia i skoro lekarza nic niepokoi to my tez powinnymy byc spokojne:-)

Ostatnia edycja: 29 Maj 2009
  6. Ewa87

Ewa87 Mama Kacperka i Sandry :)

Ja mam termin na 30 września , okres ostatni 23 grudnia, mi położna obliczyła od tego dnia , ja byłam u lekarza 26 maja i powiedział ze to mój 22 tydzień. Ja nie licze dokładnie do dnia bo to może sie troche różnić. Moim zdaniem położna miała racje i dobrze ci obliczyła. Pozdrawiam :-)

7. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Aniu naprawdę wielkie dzięki za podanie wagi malucha :) Jestem w 38 tygodniu i mój maluszek waży 3200. Lekarka powiedziała, że mam za duży brzuch i duże dziecko, więc chcąc nie chcąc zaczęłam się martwić. A tu proszę jaka niespodzianka :) waga wręcz książkowa. Pozdrawiam serdecznie!!

8. saleminka8

saleminka8 New Member

lubie stwierdzenie "wg książki" :wściekła/y: hehe
    proszę o jakąś normę mojego malucha :-D
    końcówka 13tc waga około 60-70g (usg 3D)
    28tc 1509g (usg 3D)
    33tc 2370g (usg zwykłe)
    38tc 4015g (usg zwykłe)

biorąc pod uwagę granicę błędu wynoszącą 10% to i tak urodzi mi się synuś ponad 4kg :-D będzie ciężko :-D

9. Anusia8309

Anusia8309 New Member

noj pierworodn jak sie urodził w 41tyg i2dniu wazyl 4,070kg i mial 60cm a teraz moja corcia wazyła w 29tygodniu 1256gram chyba to nie duzo:-)

10. reklama
  11. 19 tc - waga 320g

12. KalaKRK

KalaKRK KOCHAM MOJE SKARBY:*

30tydz = 1700g

Poleć forum