reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

no ładnie, ale to ja poproszę błąd w drugą stronę, choc po swojej wadze widzę, że mogę liczyć mimo wszystko na klopsa. Jestem drobna a już przytyłam 17 kg, a mam jeszcze ok miesiąc czasu. Ale koleżanka o podobnej do mnie budowie urodziła 3900 kg dziewczynkę s.n, choć położne spodziewały się 3500. Więc narazie statystyki pokazują że błąd idzie w kierunku grubasków. Nie chciałabym tylko c.c po tym jak będę już popękana po 24 godz. męki.
 
reklama
Ja brałam witaminki w ciąży bo musiałam, z mężem jesteśmy tego samego wzrostu(173cm), a synek urodził się z wagą 3,760kg i wzrostem 55cm.
Myślę, że to tak w sam raz i jeśli chodzi o nasz wzrost i o przyjmowanie witamin. :)

Asiuk a może będziesz rodzić w dwie godziny? Wszystko zależy od tempa rozwierania się szyjki macicy. Trzeba myśleć pozytywnie!
 
ja wazylam przed ciazą cale 50 kilo przy wzroscie 170; tez mialam miec male dziecko; lekarz stwierdzil ze jak bedzie mialo 3 kilo to bedzie ok; urodzilam synka o wadze 4160; do dzis mnie tylek boli; na szczescie obeszlo sie bez Cc choc bylo juz blisko jak przy przed ostatnim skurczu zaniklo tetno dziecka; dopiero wtedy padly slowa DUZE dziecko !!! na szczescie udalo sie tylko dzieki poloznej i jej skalpelowi;
 
moj pierwszy synek wazyl 3,410 i urodzil sie POSLADKOWO :)))
naturalnie i w 6 godzin :)

wg usg maly mial wazyc wlasnie tyle ile wazyl, poprostu lekarz musi miec dobry sprzet i umiec wlasciwie sie nim poslugiwac

przed porodem mialam zmierzona dokladnie miednice, zeby ocenic czy da rade wycisnac przez nia dziecko :)
oboje z mezem wazylismy po 4kg przy urodzeniu, on ponad 180cm, ja ponizej 160cm wiec nie wiem jak sie ma wielkosc synka do nas;)
ach, no i cala ciaze wcinalam witaminki :)
 
Ja moją córeczkę urodziłam z wagą 3900 i 55 cm długości!!
Teraz jestem poraz drugi w ciązy, termin mam na styczeń. W 26 tyg ciąży moje maleństwo ważyło równo1 kg. a jak duże się urodzi to się okarze:-)
Również brałam i pierwszą i teraz całą ciąze witaminki;-)
 
Jestem w 39 tygodniu ciązy i z Usg wyszło że dzidzia waży 2740, jakiś malutki kurczaczek ten mój maluch, trochę się martwie, pierwszy syn wazył 3150 jak sie urodził
 
moj wazyl w 22 tygodniu 922 gram a w 35 tygodniu 2200; urodzilam w tygodniu 42 synka z wagą 4160; nie przejmujcie sie tym co wychodzi na usg; tobie w 39 tygodniu ciazy napewno nie podali wagi prawidlowej bo dziecko jest juz tak nisko ze na bank nie objeli glowki dziecka; lekarz w 35 tygodniu powiedzial ze bede miala male dziecko przy mojej budowie ciala; monexa ten tydzien wytrzymasz i sie dowiesz.. a tak na marginesie dziecko z waga 3 kilo rodzilabym chyba 2 minuty :tak:
 
reklama
Ja przez dwie ciąże nie brałam żadnych witamin, oczywiście oprócz foliku. Córkę urodziłam w terminie 3,650 56 cm, a synka 2 dni po terminie z wagą 4,880 i 63 cm. Urodziałam naturalnie dwoje dzieci, a usg tragedia,pokazało że dzieci miały mieć około 3- 3,5 kg
 
Do góry