reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopczyka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To ja tylko powiem, że miałam mieć na imię Marta, ale jak mnie mama zobaczyła, to stwierdziła, że Marty tak nie wyglądają.
Tak wyglądają tylko i wyłącznie Aśki (nie mylić z Asiami ;) )
Więc coś z tym czekaniem jest. Zresztą ja też stwierdziłam, że ostatecznie przy imieniu dla synka zdecydujemy chyba na sali porodowej.
 
reklama
)Witajcie Kwietnioweczki! Ja chcialam napisac jakie imiona mnie sie podobaja dla chłopca: Samuel(wiadomo :p),poza tym Oliver,Oscar a dla dziewczynki: Sara,Weronika,Zuzia....gdybym miała córeczke to byłaby Weronisia,Samuelka juz mam. Pozdrawiam Was i zycze wszystkiego dobrego. :p ;D
 
Jejq jak jestem u mojego misia to prawie nie mam kiedy tu zerknąć, a tyle sie dzieje.
Ja tak samo miałam problem z imieniem dla chłopca, ale prawdopodobnie rozwiązał się sam, bo ponoć ma być dziewczynka :) I jeśli będzie dziewuszka to tylko Gabrysia (okropnie podoba mi się to imie) poza tym bardzo ładne imie to Zuzia - tylko ja mam sunie Zuźke więc odpada, też mi się podoba imie Jagoda - ale to zkoleji imie drugiej naszej suni - córeczki Zuzi :)
Dla chłopczyka zastanawiałam się biorąc takie imiona pod uwage jak: Alex, Szymon, Max, Hubert, a staneło na Oskarze :) Podobają mi się także Kuba i Kacper - ale są teraz tak popularne, że sobie bym odpuściła. Co prawda ja nie jestem za jakimiś super oryginalnymi imionami, ale nie chce by moja dzidzia nazywała się jak co trzecia osoba na ulicy ;D
 
Witam po lekkiej przerwie!
No cóż u nas juz przesądzone,byliśmy w piątek u lekarza i spytalam gina,czy przez 3 tyg nic się nie zmienilo w sprawi płci,poprosilam w miarę możliwości o podgladnięcie maleństwa i wskazanie tego małego siusiaka:)
Mimo, ze Mały tak się smiesznie ułożył to i tak pan doktor wskazał nam to czego nie zobaczyliśmy 3 tyg temu:) Jest chłopak!Widziałam na własne oczy:) Pan doktor zrobił zdjęcie i mój maż chwali się małymi klejnocikami swojego synka, co prawda niwtajemniczeni nic nie zobaczą, ale jak podziwiają!!!!!Hi,hi!No i imię pozostało bez zmiany, czyli był jest i będzie Mateuszek!
Bużki!
 
Jejku co się stało z tymi tatusiami? Ja juz myslałam, że mój mąż to wyjatek, który chce nazwac swojego synka własnym imieniem. Miałby być niby drugi Tomek. Ale na to ja stwierdziłam, że ok, ale nie bedę na małego wołała Junior tylko na straszego Senior. No i chyba ta opcja mu się nie za bardzo podoba ;)
A tutaj link do listy popularnosci imion a Wawie. Może gdzieś już było, ale myslę, że to przydatna lista. I dotyczy maluchów urodzonych od 2004 roku.
http://www.gorny.najlepsze.pl/imiona/
Lidijka gratulacje :) Ja sama z ledwością dostrzegam klejnoty na naszym zdjęciu, więc wybaczmy niewtajemniczonym :)
 
Magdalena fajna ta lista, z niektórych imion sie nieźle usmiałam np "ODO"
 
Pati26 fajnie, że do nas zajrzałaś! Jak zdrówko? Samuel to nr 1 na liście imion mojej mamy. I muszę przyznać, że mi się tez bardzo podoba, ale z dwóch względów nasz synek nie będzie się tak nazywał:
  • Moje kochanie zdecydowanie jest za bardziej "typowymi" imionami i w ogóle będzie mi go trudno przekonać do czegoś bardziej orginalnego
  • Mamy nazwisko na "S" i inicjały SS to nie to co bym chciała dla maleństwa, więc wszystkie imiona na tą literę odpadają
 
co do imionka dla chłopca to u mnie jak sie urodzi chłopiec to bedze JULIAN
tak miał na imie moj dzadek swietej pamieci i tak juz zastanie
postanowione !!!
 
JEST SUKCES MAZ SIE ZDECYDOWAL :laugh: Jak wczoraj na USG zobaczyl na wlasne oczy ze ma synka padla decyzja.....bedziemy mieli Danielka:)
 
reklama
Ja jeśli chodzi o dziewczynkę to na 99% jestem pewna że będzie to Nadia. Jeśli chodzi o chłopca to nie mam zielonego pojęcia zresztą zdecydowaliśmy że w tym wypadku imię wybierze mój Maciek.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry