reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Witam
U nas od samego początku ciąży miał być Damianek. Mąż w ogóle nie brał pod uwagę tego, że może urodzić się dziewczynka  ::) Jednak ja jestam przezorna i brałam pod uwagę takie imiona jak Julia, Wiktoria, Oliwia, Klaudia.
Ale i tak urodził się Damianek  :laugh:
 
reklama
My z mężem wybraliśmy imiona naszych dizeciaczków jeszcze jak nawet w trawie nie piszczało o naszym dzidzi - Julia lub Kuba. A tu jak na złość wszyscy w rodzinie , którzy zdążyli przed nami nazywają dzieciaczki Julia i Kuba. Tak więć Julie zmieniliśmy na Maja a Kubuś jednak zostanie Kubusiem!! :)))) Jestem w 22 tygodniu, wiec mam nadzieję, że niedługo dowiem się co sie urodzi!! Pozdrawiam!
 
Mój synekma na imię Eryk, malo Eryków mamy jeszcze dookola (pracuje w szkole wiec imion dookla że hoho), a teraz bedzie nastepny dzidziuś i nie mam pojęcia jak mam mu dac na imię. Podoba mi się Eliza (Eryk I Eliza)dla dziewczynki a chlopiec???????????
 
wiatam i pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

ja mam termin na wrześnień i juz wiem ze to bedzie chłopczyk a na imie damy mu Mikołaj bedzie miał takze drugie imie- Nikodem a gdyby Mikołaj miałby być dziwczynka to byłaby Wiktoria
 
a mam jeszcze dla was kilka propozycji moja znajoma dała swojemu synowi Dorian a ona sama ma na imie Iweta
Ja juz wczesniej byłam wcziązy ale nie stety sraciłam dziciew 18 tygodniu ciazy i to tez miał byc syn i mial miec na imie  Małrycy i co jak wam sie podobaja te imiona
 
Hej! mój pierwszy syn ma na imię Igor. a teraz on wymyślił (ma już 9lat) Matylda.Ale to podobno będzie drugi syn.Ja bym chciała Franek, ale mężowi się nie podoba.może Sergiusz albo Marcel?
 
Hej Mamuśki:-)
Ja mam na imię Aleksandra a mąż Jarosław a nasze nazwisko pochodzi od Jana. Spodziewamy się synka, jestem w 29 tyg. Jeszcze przed slubem mówilismy, że będziemy mieć małego Jareczka i tak go nazywałam kiedy już się począł. Teraz jednak mam wiele wątpliwości czy to dobrze, aby dziecko miało takie samo imię jak tatuś. Co o tym sądzicie? Podobno jest teraz moda na juniorów. Ponadto w rodzinie mojego męża jest tradycja, że chłopcy mają inicjały JJ i tak:
mąż: Jarosław
ojciec męża: Jan
dziadek: Józef
Fajnie byłoby tą tradycję podtrzymywać i jeśli nie Jarosław to ewentualnie Jakub, Jacek, albo Jan (po dziadku), ale nie jestem przekonana. Jeśli macie jakieś fajne imię na "J" to podajcie, proszę.
Podobają mi się jeszcze: Maksymilian, Oliwier, Olaf
Gdybym miała mieć córeczkę to byłaby Wiktoria lub Julia - pomimo mody te dwa imiona podobały mi się od zawsze.

Podpowiedź dla Was - imiona dzieci w naszej rodzinie i u znajomych:
chłopcy: Staś, Kacper, Patryk, Amadeusz, Mateusz, Filip, Cyprian, Jakub
dziewczynki: Liwia, Laura (najmłodsze), Angela, Oktawia, Michalina, Paulina, Nadia

Pozdrawiam wszystkie mamuśki a szczególnie sierpniowe :)
 
reklama
Hej Klementynko,
Dzięki za podpowiedź. Joachim podoba mi się, tylko ja jestem taka niezdecydowana ::) Trudno wymyslać imię dla dzidziulka, którego się jeszcze nie widziało (no, nie licząc USG :)
 
Do góry