reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
MAGDZIK ja mam synka Wiktorka, a jak teraz jeszcze nie wiem co bedzie, ale jak dziewczynka, to wlasnie najbardziej podoba nam sie Natalka - tylko chyba odpada ze wzgledu na zbyt wielka popularnosc :( Wiktorek ma w swojej grupie w przedszkolu az 3 Natalki !!! A takie sliczne imie :)
Tazke narazie stanelo na tym, ze jak bedzie dziewczynka to albo Dorotka albo Ewelinka...ale raczej Dorotka - jest mniej popularne niz Natalka i tez bardzo nam sie podoba... A co do chlopca, to nie mozemy sie w ogole z mezem zgodzic :(
 
wanda_23wiem, że Natalka to bardzo popularne ostatnio imię, ale jest jedynym, które zaakceptował mój mąż, a poza tym w całej naszej rodzinie jeszcze nie ma Natalki. Może jak zobaczę dzidzie po raz pierwszy to nasunie nam się inne imię, ale raczej zostanie Natalka. Pozdrawiam Wiktorka i Dzidziusia w brzuszku oraz Rodziców!!!!
 
Witam...ja prawdopodobnie noszę w sobie dziewczynkę..jak to prawda będzie miała na imię Wiktoria a jak następne USG pokaże że chłopiec to Michałek,KArolek albo Danielek
 
witam
Moja córcia 3,5 roka ma na imę Marta - jest baaardzo przebojowa i gaduła z niej straszna hihihi teraz może jestem w ciązy okaże si e za kilka dni i jeżeli to będzie dziewczynka - to Jagódka lub Karolina, a jak chłopiec - Marcinek ,ale to się jeszcze okaże..pozdrawiam
 
ja bedę miala chlopca Aleksander albo wojtek ale ostateczxna decyzja padnie jak maluszka zobacze. ale mnie strasznie podoba sie imie szymon ale mój mąż powiedział że nie chce dziecka o żydowskim imieniu i kropka.
i jeszcze jedno kierowałam sie tym aby dane imie z nikim mi się nie kojarzyło bo przez to automatycznie (podswiadomie) dodaje się jakieś cechy dziecku(związane z tą osobą) a to dziala jak samospełniające się proroctwo. a ja chce żeby mój syn był po prostu moim synem... nie mam żadnych planow wobec niego niech będzie kimś nowym niepowtarzalnym
 
My już się zdecydowaliśmy (prawie) :)))
Jeżeli będzie chłopczyk, to nazwiemy go: Kacper Franciszek ew. Wojciech Mikołaj
Jeżelili dziewczynka - Maria Weronika
To takie najpewniejsze typy, ale nie obiecuję, że się nie zmienią, jak się dzidzia urodzi :) A to już niedługo.... :)))
Pozdrawiam.
 
ladnie, watek zniknal. zelem kontynuowania milej wymiany zdan otwieram watek nowy. drugie zycie starego, jak kto woli.
a w ogole to jak to jest, ze "wlasciciel" watku moze go skasowac??? ja rozumiem, ze sie moga nie podobac niektor wypowiedzi, ale od tego jest moderator, mozna mu zglosiic i on sie delikwentami zajmie we wlasnym zakresie. ale zeby sie od razu tak unosic i kasowac???
 
reklama
marianeczka, wlasnie tez stwierdzilam nieobecnosc watku starego.

uwazam, ze dziewczyna, ktora go zalozyla obrazila nas wszystkie usuwajac nasze wypowiedzi. tylko dlatego, ze osmielilysmy sie powiedziec jakie mamy zdanie. w koncu zreszta o to nas prosila.

tez jestem przeciwna mozliwosci usuwania watkow. mysle, ze usuwanie wlasnych wypowiedzi to wystarczajaca swoboda. a decydowanie o slowach innych uwazam za powazne naduzycie.

Aisha najprawdopodobniej poczula sie dotknieta tym, ze skrytykowalysmy to, ze nazwala psa imieniem Oskar (mysle, ze mamy Oskarow moga byc tym zniesmaczone) oraz jej ognorancje odnosnie imion. podstawowe braki w znajomosci historii chocby (przyklad Tupaca Amaru, ktorego imie rozbila na dwa czlony i potraktowala jako osobne nazwy wlasne, nie majac pojecia, kim byl), czy fakt, ze Nikita jest imieniem zenskim, nie meskim wytkniete na forum publicznym takze chyba daly jej sie we znaki.

ale coz.. mysle, ze nowy watek bez niej bedzie rownie atrakcyjny.
 
Do góry