reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

mama2011

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Grudzień 2010
Postów
258
razem z córką wybrałyśmy imię dla dziewczynki Lena a tatuś zaakceptował, ale nie mamy pomysłu dla chłopca, a pierwsza córka ma na imię Paula ( nie Paulina:no:)
 
reklama
Ja zawsze chciałam Filipa i K się nie zgodził jak się Piotrek urodził :(. Ale teraz powiedział, że no dobra ja będzie chłopak niech będzie Filip :)
Dziewczynka Tosia, ale to już dawno ustalone :)
 
agulalula, macie dokładnie takie same imiona jak my :-D dla chłopca rozważamy jeszcze Szymon, ale bardziej pasuje mi ten Tomus. A Agatka to już daaaawno ustalona.
 
Moniek mój mąż to Paweł i też bierzemy pod uwage Przemka:-) i 1000 innych :p:) starsznie podoba mi się Aleksander, Miłosz, Maksymilian, Przemek, a do dziewczynki, Lena , Magdalena, Lilianna i nie wiem do dziewczynek trudniej;/a mojemu mężowi prawie żadne sie nie podoba <lol>;-)
 
reklama
Mikołaj- na cześć św. Mikołaja który podarował nam diwe kreseczki :) ewentualnie Kacper
Oliwka- choć teraz popularne my mielismy to imie wybrane od przynajmniej 6 lat wiec tylko ze wzgledu na mode nie bedziemy rezygnowac z tego co zawsze nam sie podobało
 
Do góry