reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

My zanim wybraliśmy imię dla naszej kruszynki to mieliśmy wybrane dla chłopca Maciej Kacper ( chociaż ja chciałam odwrotnie Kacper Maciej ) a dla dziewczynki od razu padło imię Agatka ( to było jedyne imię które zgadzało się nam. bo ogólnie mieliśmy kartki i napisaliśmy swoje propozycje :-)
M dla chłopca chciał JAKUB, MACIEJ, i jeszcze jakieś :confused:. Ja dla chłopca chciałam Kacper, Maciej, Tomek, Dawid.

M dla dziewczynki miał tylko Agatka i Jadwiga ( takie stare jakieś :baffled:) Ja dla dziewczynki miałam Agatka , Weronika, Wiktoria , Dominika , :dry: zapomniałam reszty :-D

gdybyśmy mieli mieć chłopca to tak jak piszę był by Maciej Kacper tłum. Maciej ponieważ pochodzi od imienia mojego M a Kacper bo mi się bardzo podoba.

Agatka dla tego że :dry: ?? :-D a drugie imię będzie po mojej babci której nigdy nie poznałam Rozalia :tak:
 
reklama
reklama
ja chcialabym, zeby Mały nazywał się Tomasz,
ale mojemu się nie podoba i bardzo nerwowo reaguje na to imię, podoba mi się jeszcze Wojtek, ale nie pasuje nam do nazwiska bo mamy dwa ch kolo siebie :p i Maciej też mi się podoba,
a mój ostatnio wymyślił Feliks - nie zgadzam się, Emil ( bo mało popularne - nieprawda, moja koleżanka ma Emila) i Hubert ( podoba mi się jeszcze najbardziej z jego propozycji, ale też tak sobie)
ogólnie to myslałam, że wybieranie imienia dla dziecka jest takim super momentem, a u nas to jest powód do kłótni :/
 
Do góry