reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych okruszkow :)

U nas łatwiej byłoby z imieniem dla dziewczynki, a dla chłopca było meeeega ciężko. No i w sumie nie wiemy, ale przynajmniej dwa typy są... Mateusz faworyt męża i Marcel mój faworyt:)
 
reklama
Ja miałabym mniejszy problem z wyborem imienia dla chłopca, no jakoś dla dziewczynki nic mi się nie składa. Jak jakieś fajne imię, to złe skojarzenie, albo u nzajomych córa nosi takie imie,. Ogólnie wśród moich bliskich przyjaciól nie ma ani jedengo chłopca, same dziewczyny a jest ich7 dziewczynek. Coś musimy wymyśleć.
 
Mi się Marcel zawsze podobało, ale mąz ma złe skojarzenia, a córa mo kolege Marcela i już też mi się odwidziało.
Z Filipem nie mamy zadnych złych skojarzeń :)
 
I u nas dylemat z imieniem dla panny. Ja bym się skłania co do Nikoli, ale nie jestem pewna.

Ja mam Nikole i powiem Ci, tyle w niej energii ze ja nie wiem skad:)

No mi sie Marcel tez podoba . Poki co ja chce Jakuba ale moj jest przeciwny. Chce Huberta ale jakos nie przemawia to imie do mnie. Filip fajne ale no wlasbie zawsze ale jakeis jest...
 
Monisia bo to takie fajne imię, ale jak do NIej wołasz zdrobniale?
Ja mam Milenkę i też jest szalona i wszędzie jej pełno, także fajnie by było gdyby druga córcia była nieco spokojniejsza, choć najważniejsze byle by była zdrowa.
 
reklama
mi dla chłopczyka podoba się Franek, Tosiek (Antoni), Stasio :D aczkolwiek ja od początku czułam, że noszę córkę więc jakoś szczególnie nie myślałam o chłopięcych imionach :)
 
Do góry