reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

Temat na forum 'Archiwum styczeń 2014' rozpoczęty przez basiekkk, 24 Maj 2013.

1. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Złośliwe... smiech.gif

2. inomama

inomama New Member

Fifka - no i przerąbane masz:) dobrze, że ja nie Kasia:):):)

moje dziecię jest Kajetan z kilku powodów. Bo nie chciałam, zeby miał imię popularne, bo chciałam zeby się zmiękczało (wersje są różne:Kajtek, Kajcik, Kajcisław, Kajko, Kajtula, Kajetan Pogromca Śmietan albo Kajetan Chrumps - w zależności od sytuacji:), no i ....mój były mąż chciał by dziecię było Gerard....ja rozumiem lektury, jakie się czyta, mają wpływ na codzienność, ale bez przesady...:)

3. reklama
  4. Gochax2

Gochax2 New Member

Na razie górują u mnie trzy imiona: Aleksander, Leon lub Tomasz. Chyba zdecyduję jak zobaczę kruszynkę na żywo

5. lkasia

lkasia New Member

fifka no to jestem jeszcze ja:p...ale dla pocieszenia, ja sama nie lubię swojego imienia:p
    U nas juz raczej postanowiono--Tymon lub Oliwia:)

6. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Haha u mnie to nie jest kwestia nielubienia a po prostu "złego skojarzenia" :sorry2:

Dzisiaj teściowa mi podgadywała zebyśmy dali dla synka imię Karol - Bo takie było początkowe założenie nim znałam płeć. Później nam się odwidziało.... ale coś czuję że chyba nie dam rady zmienić zdania.

7. ivi

ivi uzależniona;) // I.2010

Fifka - a czemu Adrianka chcesz zmieinać na jakieś inne imie?:) Adrian i Konrad pasują idealnie, świetne dla rodzeństwa :) (Karol - osobiście nie lubie, źle mi się kojarzy :-D )

Ikasia - to chłopięce bardzo bardzo ładne:-D

8. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Ivi nie chce! I nie zmienię bo też mi się podoba opcja Konradka z Adriankiem :-D Tyle że otoczenie kręci nosem i przez to sprawia ze zaczynam myśleć (choć nie jestem osobą ulegającą naciskom innym) całe szczęście mąż jest za moim pomysłem i nie widzi nic złego w imieniu Adrian - ba.. podoba mu się. :-) A jeśli on się zgadza to już inni nie musza!

9. bluelovi

bluelovi Well-Known Member

fifus to tylko i wylacznie wasza decyzja!! :)

10. reklama
  11. delewarre

delewarre New Member

Fifka, na mnie przy poprzedniej ciąży też "otoczenie" siadło, że jak dam na imię Mikołaj to skrzywdzę dziecko, nie wiem czemu, bo akurat mikołaj bardzo mi się podobało i tak dałam, wszyscy się przyzwyczaili i on też ma się bardzo dobrze :-)
    Za to teraz powiedziałam, że jak będzie znowu chłopiec to dam na imię Świętopełek :-D (oczywiście żart) to teraz mi wszyscy dziewczynkę wróżą :-D:-D:-D

12. _Hope

_Hope Active Member

Fifi nie zmieniaj kochana :) No chyba, że jednak dziewuszka będzie:-D. Adrian jest super i pasuje do Konrada.
    Swoją drogą mi się bardzo Konrad podoba, ale mamy już w rodzinie. Więc u nas raczej będzie Filip jeśli chłopczyk, to typ męża i w sumie mi się też bardzo podoba, choć jeszcze Miłosza mam w czołówce, ale tego już maż odrzuca bo mówi, że w przedszkolu będą na niego Czesio wołać:baffled:. Ale ja ciągle bardziej dziewuszkę wyczuwam, ale zobaczymy:-)

Poleć forum