reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Info o Narodzinach oraz Gratulacje dla rozpakowanych czerwcówek !!!

marisamm

Elfia Mama
Dołączył(a)
27 Marzec 2012
Postów
417
Miasto
LUBUSKIE
nie jestem z Wami na bieżąco,więc nie wiem czy w odpowiednim wątku napiszę (gdyby coś przenieście post w odpowiednie miejsce)

paulinka88 prosiła, żeby przekazac, iż dzisiaj na świat przez cc przyszedł Marcelek, w 33t6dc. Malutki waży 2800g. Mama i dzidziol mają się dobrze, choc chwilowo Marcel musi byc pod respiratorem.

Nie wiem czy to pierwsza rozpakowana czerwcóweczka czy był już ktoś wcześniej.
Trzymajcie kciuki za oboje.
 
reklama
Aaaaa gratulacje ale sie ciesze!! Maluszek I mama zdrowi...paulinka trzymaj sie kochana jestesmy z toba ...normalnie lzy szczescia :))
Swoja droga niezla waga :) spory :)
 
nie jestem z Wami na bieżąco,więc nie wiem czy w odpowiednim wątku napiszę (gdyby coś przenieście post w odpowiednie miejsce)

paulinka88 prosiła, żeby przekazac, iż dzisiaj na świat przez cc przyszedł Marcelek, w 33t6dc. Malutki waży 2800g. Mama i dzidziol mają się dobrze, choc chwilowo Marcel musi byc pod respiratorem.

Nie wiem czy to pierwsza rozpakowana czerwcóweczka czy był już ktoś wcześniej.
Trzymajcie kciuki za oboje.
Dziękujemy za wiadomość !!!

Paulinko moje gratulacje, dużo zdrówka dla Was, cieszę się że sprawa przyspieszyła i masz swojego Skarbka bezpiecznie przy sobie, cudowne wieści, pierwsza czerwcowa Mamusio :happy2:
 
Tu proszę o wpisywanie wszelkich gratulacji i informacji o narodzonych maluszkach !!!! jak ktoś zyczy sobie żeby na liście pojawilo sie zdjecie malego obywatela świata to prosilabym o przesylanie zdjecia na moj adres e-mail lub telefon (udostepniam na priv i moge tym samym stać się skrzynka kontaktowa !!!!)
 
reklama
Do góry