reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników

A mam pytanie bo wiadomo jakie witaminy brać ale teraz w jakich dawkach te poszczególne witaminy przyjmować żeby osiągnąć efekt? Bo patrzę po necie i nigdzie tego znaleźć nie mogę. Czy tak jak zalecają na pudełku czy potrzeba brać większe dawki. Mój tez ma słabe wyniki i wertuje cały internet
mój na początku brał gotowe suple, a potem rpzeanalizowałam składy supli, poczytałam o potrzebnych składnikach i sama mu skomponowałam zestaw supliw jak najwyższych dawkach
 
reklama
Da sie naprawić.
Niestety co facet to inna sytuacja i jednemu po suplach poleci do góry, a na innymnie zrobi to wrażenia. Ale warto próbować. Przede wszystkim zgłoście sie do dobrego lekarza. Włączcie suplementy, diete i ruch.
Jesli chcesz bardziej szczegółowych wskazówek, daj znać, podpowiem.
Powodzenia
Cześć poproszę o szczegółowe wskazówki :)
 
Do góry