reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

madzia tamten juz sprzedalam na allegro zaraz po tym jak go zakupilam ;)
Musze pochodzic po sklepach, nie ma innej rady, ale poki co jest mi bardzo wygodnie w tych sportowych a jednak wollabym cos bardziej sexi ;) z koronkami itp
 
reklama
nimfii no tak, bo oprócz dobrze dobranego rozmiaru też istotne jest wybrać model dobry dla siebie. Bo wiadomo, sa też różne kształty biustu. No i ramiaczka, ze ważne zeby sie dało dopasować do siebie:tak:
 
A ja miałam 3 miesiące fajnie prawie jak w zegarku @ a teraz mam 47 DC i nic:-( Chyba znów się zepsulam. W ciązy nie jestem bo dziś testowałam (przyznam szczerze, że miałam ciuchuteńką nadzieję że może jednak...).
 
onanana nigdy nie mow nigdy... Chyba ze bedziesz miala juz @ :-D Moja kolezanka miala owulacje opuzniona az o 3 tygodnie! Wlasnie tak sobie robila testy i robila i wychodzily negatywne. I myslala o co kaman.... Okresu nie ma juz 3 tyg jak powinien byc, testy negatywne... poszla na badanie krwi i okazalo sie ze jest w ciazy tylko wlasnie ta owulke miala opuzniona az tak dlugo. Potem miala 2 terminy porodu - inny wg. OM a inny wg USG odlegly az o 3tygodnie! Ale w koncu sie pokierowali lekarze terminem wg USG :tak:
 
Nimfii zgadzam sie, bo ja tak miałam jak zaszłam w ciążę z Mają. Owulkę miałam bardzo późno ale wszystko z pełną świadomością bo obserwowałam cykl. Teraz jednak wiem, ze test jeśli miał wyjśc pozytywny to powinien być taki wczoraj bo w tym cyklu przytulaliśmy się tylko raz w 11DC (teraz jest 48DC) więc nawte jeśli owulka byłaby tak szybko to już bym była w ciąży .
 
reklama
onanana u nas przytulanki średnio raz w tygodniu ;-) Tez je dobrze pamietam w ktorym dniu cyklu sa.... W sumie fajnie jest jak sie ma ta pewnośc kiedy jest owulacja.
Jak zaszlam w ciaze z Kuba to mialam calkiem dziwnie.... Bo robilam sobie wtedy testy owulacyjne w zasadzie po to aby wiedziec kiedy mam dni plodne i zeby w tych dniach sie nie kochac coby w ciaze ie zajsc. No i przez tydzien wychodzily mi testy owulacyjne negatywne wiec zglupialam. Pomyslalam ze przegapilam ten moment owulki i ze juz na pewno po niej (test wskazuje wynik pozytywny na 2dni porzed owulką) - a tez byla przedemna wlasnie :-p No i przez ta pomyslke albo dzieki niej Kubus jednak jest ;-)
Tez zawsze miala cykle regularne. Gdy nagle nas zaskoczy ten nieregularny to sie zaczynamy gubic :tak:
 
Do góry