reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

irlandzki paszport dla malucha

biola zaznaczasz opcję poniżej 3 lat.

nic nie wpisujesz przy tej dacie,my nic nie wpisaliśmy.

I tak,na poczcie podasz pani papiery,powiesz,że chcesz express i oni załadują to do swojej koperty,zapłacisz 16 euro paszport i bodajże 8,5 za express.
dostaniesz rachunek,na którym będzie numer referencyjny i dzięki niemu będziesz mogła na www sprawdzisz status paszportu.
 
reklama
Hej dziewczyny to znowy ja:(mam problem ze sekcja 7 czy oboje rodzicow tutaj sie wpisuje czy tylko mam wpisac r.?a co mam wpisac witness official stamp?
 
Ostatnia edycja:
Biola ty też musisz się wpisac,swój adres również.

Witness official stamp oznacza pieczątkę świadka.Idziesz z tym do świadka i on się wpisuje i podbija to pieczątką.to musi byc taki świadek,który posiada pieczątkę (lekarz,dyrektor szkoły,polityk itd.)
 
Hej :)Czy ktoś mi może poradzić czy na formie A potrzebny jest jakiś podpis(np.GP itp???)I co trzeba dołączyć do formy o paszport?Jesteśmy tutaj już 5,5 roku.Mały się tutaj urodził.Z góry dziękuje za odp:p:-)
 
Co trzeba dołączyć jest napisane na formularzu. Najlepiej jest wszystko od razu a nie czekać aż odeślą list. Nie pamiętam dokładnie ale chyba P60 z tych lat, 4 zdjęcia, dowód, akt urodzenia, pps no. i ojca i dziecka (ojca bo na niego było wypisywane) , coś jeszcze dołączyliśmy ale już teraz nie pamiętam. Formularz normalnie podpisuje garda a formę A podpisał nam taki facet( dostaliśmy namiar na niego w urzędzie gdzie się rejestruje dziecko) To chyba wszystko ;-)
 
Bardzo dziękuje za odpowiedz.Dzisiał byłam właśnie z formą A u lekarza GP i mi ja podpisał.Jutro muszę tylko to wysłać i czekać na paszport dla maluszka.A powiedz mi jeszcze jak długo czekałaś na paszport???pozdr:):-)
 
Bardzo dziękuje za odpowiedz.Dzisiał byłam właśnie z formą A u lekarza GP i mi ja podpisał.Jutro muszę tylko to wysłać i czekać na paszport dla maluszka.A powiedz mi jeszcze jak długo czekałaś na paszport???pozdr:):-)

Ja czekałam jakieś 10 dni i już był w skrzynce:tak:
 
reklama
Do góry