reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
a jeśli zostaną wartościowe jajeczka to je również się mrozi?
co do stroju to nic specjalnego - bluzka szaro srebrna i czarna satynowa ołówkowa spódnica, przyozdobię to bogatą biżuterią i będzie git ;-)
 
reklama
a jeśli zostaną wartościowe jajeczka to je również się mrozi?
co do stroju to nic specjalnego - bluzka szaro srebrna i czarna satynowa ołówkowa spódnica, przyozdobię to bogatą biżuterią i będzie git ;-)
Będziesz poprostu gwiazda wieczoru:)
tak mozna zamrozic na własny koszt, ale potem trzeba je zaplodnic na własny koszt i transfer tez na własny koszt bo one są poza programem.
 
Kasik36 poprzednia sie udala ale za trzecim razem i po zrobieniu HSG. Teraz bylam madrzejsza, zaczelam od HSG przed pierwszym podejsciem do IUI. No zobaczym co z tego wyjdzie.

Enni ja bralam zastrzyk wczoraj o 22:00 i ponoc po 36h ma peknac jajeczko i tak wlasnie tez jestem na inseminacje umowiona. Czyli jutro o 9 ma sie wstawic moj maz (juz sie cieszy:wściekła/y:) a ja o 10:oo na zabieg. A dlaczego masz za darmo??
 
Justyn_ka Witaj i trzymam kciuki za jutrzejsza iui:tak:
Kasik GRATULACJĘ!!!! zdania egzaminu:)
Smerfeta no w ten dzień na pewno będę miała usg, chyba w ciemno mi nie zrobią ;-)
Ale popatrzcie, ja miałam i mam jajeczkowanie, a w gamecie faszerowali mnie mega 2xdziennie clo +menopur co 2 dzień około 3-4 zastrzyków, a tutaj delikatnie tylko clo raz dziennie. Wszystko okaże się we wtorek:-D Bez wspomagaczy przeważnie 3 pęcherzyki miałam, oczywiście każdy w innym rozmiarze;)

aaa Justyn_ka mam za darmo bo jeżdżę na kasę chorych NFZ:-) Ja już tyle zostawiłam u lekarzy że po zebraniu pewnie na ivf by starczyło. Pewnie każda z nas już masę pieniędzy zostawiła u lekarzy...niestety Polska rzeczywistość:-(
 
Ostatnia edycja:
enni dzieki.
Kurcze a ja musze placic :( za HSG tez placilam, za zastrzyki, CLO i inne pierdaty tez :/ a czlowiek ponoc ubezpieczony jest i powinno byc gratis ech...
Ja tez mialam stymulacje CLO przez 5 dni po jednej tabletce. Wychodowalam 2 pecherzyki.
Kasik gratuluje :)
 
Smerfeta życzę udanej imprezki, tylko nie szalej za bardzo, musisz na siebie uważać :tak::-)

Dziewczynki dziękuję za gratulacje, wiecie, że cieszę się z egzaminu jak dziecko, serio myślałam, że nie zdałam a tu taka niespodzianka. W ramach podziękowań wrzucę Wam jakieś fajne zdjęcia moich prac ale to już jutro albo w piątek bo jutro do Trójmiasta :-)
 
Cześć! Ja już w drodze, lapka firmowego właśnie odstawiłam, praca zakończona ;-)

Kasik koniecznie wstaw zdjęcia swoich prac. Uwielbiam kwiaty :-D

Enni ja też na początku byłam tylko na clo i to tylko na 1/2 tabl przez 5 dni. Ale clo niestety wyniszczyło mi endo i zarodek nie miał jak się wgryźć, więc też obserwuj endo. Fajnie że udało Ci się na nfz załatwić iui :-) strasznie dużo kasy idzie na prywatnym leczeniu. W sierpniu przypadły mi dwa cykle i moje koszty wyniosły 2 tysie!
 
reklama
heyka, ja tylko na chwilę bo z pracy. byłam wczoraj u gin i okazało się że w tym mcu nie miała owu. lekarka stwierdziła, że po lekach z pewnością bym wyhodowała bo jest bardzo dużo maluszków.
oczywiście nagadała mi żebyśmy do prof. P. się starała, ze warto. mówiłam jej że nie mamy jak się dostać a ona że mc w tą czy w tą to bez różnicy (chyba tylko dla niej) więc nawt jej nie powiedziałam że do Wro jedziemy.:-)

udanego dnia i do spisania wieczorkiem
 
Do góry