reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
No to pochodzimy z tych samych okolic:-)
Ja widziałam bociana wczoraj - myślałam że już odleciały, ale w tym roku widziałam je tyle razy że szok...ale bez przesyłki dla mnie.
Jadę na usg. Napiszę jak wrócę.

Ps.wczoraj byłam w KAtowicach w Silesia City Center.
Będą tam otwierać Cinnabon - przepszne babeczki z cynamonem podawane na ciepło. Rewelacja-jadłam je już w Wiedniu.
Jak tylko będzie otwarte stoisko to koniecznie trzeba odwiedzić.
Można sobie troszkę osłodzić życie i poprawić humor a cynamon działa jako afordyzjak:-)
 
Już jestem po USG.
Endometrium 6,7cm , 3 pęcherzyki: 15, 10, 7.
W poniedziałek kolejne USG i w środę na 99%IUI.
Teraz będę miała w 14 dniu, pierwsze miałam w 13 dc.

Pani w recepcji dzis powiedziała,że była u nich rano pacjentka która za drugim IUI zaciążyła.
Pocieszająca wiadomość.
 
Ja w poniedziałek mam drugie podglądanko przed IUI. Lekarz powiedział mi że podwójna IUI nie ma sensu, bo oni regulują cykl Penegrylem i nie ma sensu robić powtórki.
 
Witam Was, ja jutro idę do gina i zobaczymy co zaproponuje w tym cyklu, oczywiście na moją lekarz jakoś nie mogę ostatnio trafić i jestem zapisana do kogoś innego:-(
Sylha, jak tam po wczorajszej IUI? Wszystko zgodnie z planem? Powodzenia!!!
 
reklama
tylko nie lecze sie u dr ziemby, bo podobno to jedna wielka pomylka, ale u innej pani doktor..


Ja leczę się u pani doktor Zięby i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że na lepszą lekarkę nie mogłam trafić (a byłam już u bardzo wielu). Wkurza mnie jak ktoś piszę bzdury wyssane z palca nie znając nawet tej osoby. Pozdrawiam.
 
Do góry