reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
No i tak właśnie wygląda moje szczęście, i tak całe życie...mam ochotę wyjechać do mamy do Uk na tydzień chociaż,ale jak zacznie dziać się coś złego ?wrrrrr..

Lumio domyślam się,że mętlik niezły....ale czy zatrzymanie się w miejscu będzie dobrym rozwiązaniem? Czy wtedy będzie Ci lepiej? Ja narazie stoję w miejscu,ale czasami chciałabym,żeby coś się działo.

Pyreczko w mojej sytuacji to po prostu brak słów,niestety
 
Kamisia strasznie mi przykro. Wszystko na raz, tyle nieszczęść. Trzymaj się dzielnie.

Uspokoiłam się już. Nic już nie zmienię. Jeszcze jak coś 4 bąble czekają. Jutro pewnie będę świrowac :)
 
Ostatnia edycja:
Kamisu,
Wiem i dlatego kusi mnie żeby próbować, ale miałam inny plan - diagnostyka itd. Choć wiem, że i tak jestem już na takim zestawie leków, że nic innego nie wymyślą....Zobaczymy.
Kochana wiem o czym piszesz , z tym staniem w miejscu.....troszkę , ale rozumiem....:*
 
Lumio do dzieła,ostrożnie kroczkami do przodu !! Trzymam kciuki &&&

M co mogłaś zrobić to zrobiłaś,teraz nie masz wpływu &&&&

No niestety Beti,licho dorwało moje Maleństwo w brzuchu i mojego małego psiaka. Rety jak mi go brakuje tu w domu,ehhh
 
Kamisiu no pech faktycznie, ale niestety tak jest z tą rasą. często zdarza się taka wada. poza tym miewają problemy z oddechem bo mają wklęsłą mordkę i krótki nosek co powoduje że się zapowietrzają.
przykro mi, że trafiło to na ciebie. mocno tule...
aha. tak ode mnie to nie zastanawiałabym się i brałabym kolejnego psiaka... wiem że to nie zabawka, lae nie wahałabym się
 
reklama
Kamisiu ja tez jestem za nowym pieskiem i za odwroceniem Twojego losu!!! Kurde musi sie zmienic juz!!! Zobaczysz ze karta sie obroci!!!
 
Do góry